SEXY ŠKOLA S GINOU

Moje krycí jméno je Gina. O sexy škole jsem se dozvěděla od kamarádky s kterou jsem řešila nějaké rady na celulitidu. Byla jsem štíhlá, vysoká 170 cm, vážící 58 kg takže s postavou problém nebyl, ale na stehnech a zadku se mi usídlila celulitida. Jsem tak trochu posedlá dokonalostí a hodně tvrdohlavá, takže jsem se s celulitidou nemohla a ani nechtěla smířit. I když jsem cvičila, běhala a používala krémy nepomáhalo to. Když prý řeším následky a ne příčinu je to čistá ztráta času a peněz. Když jsem si na doporučení kamarádky prostudovala stránky Femm.cz hned jsem věděla že se chci projít všemi tréninky a být takovou sexy profesionálkou. Zjistila jsem, že kromě celulitidy chci na sobě změnit nebo zlepšit dalších třicet věcí. Vlastně jsem si uvědomila, že nejsem se sebou spokojená, nelíbím se sama sobě a jako žena se mám co učit. Přitom jsem vystudovala vysokou s červeným diplomem, takže ve vzdělání a profesi jsem na tom dobře ale z hlediska ženského potenciálu jsem se cítila jako prvňáček na základní škole. Vůbec jsem netušila, že takové tréninky existují. A to jsem chtěla změnit. 

Rozhodla jsem se a poslala přihlášku. Drze jsem napsala, že se do roka dostanu mezi deset nejlepších a budu nejprovokativnější sexy žena mezi jeho klientkama. Proto jsem Rosťu požádala aby mě nešetřil, byl na mě náročný a klidně mi dával ty nejnáročnější úkoly. Napsala jsem mu taky, že chci na sobě změnit úplně všechno, nejen zlikvidovat celilitidu, zlepšit kondici a postavu, ale změnit i účes a šatník. Když jsem se nad tím vším zamyslela uvědomila jsem si, že i já mohu být přitažlivá, svůdná, neodolatelná, provokativní a sexy. Těšila jsem se na motivační testy a byla zvědavá na bodovou hodnotu mého Femm indexu. I když jsem byla potencionálně štíhlá, musela jsem uznat, že mám slabší kondici, svalovou vytrvalost a velmi málo aktivní hmoty. Postava v oblečení vypadala dobře, ale v plavkách to nebylo ono. Testy jsem tedy zvládla na 57 bodů s 12% slevou. V podstatě taková lepší trojka. Cíl jsem si stanovila někde kolem 90 bodů. Začala jsem podle plánu docházet na tréninky (běh, kolo, fitness, turistika) a začala pracovat i na výživě. Do roka jsem měla 89 bodů, 36% slevu a moji postavu si můžete ohodnotit na obrázku. 

Byla jsem nejen štíhlá ale i postava dostala nějaký tvar. Byla jsem s prací trenéra velmi spokojená. Ziskem 89 bodů se mi totiž otevřela cesta na tréninky Proměn, Výuky, Nácviků a Realizace. Proto jsem přešla na udržovací systém tréninků abych se mohla soustředit na zlepšování vzhledu a nácvik nových dovedností. Z tréninků Proměn jsem byla úplně nadšená. Vyzkoušela jsem si díky parukárně všechny střihy účesů a barvy vlasů, učila jsem se jinak líčit, nasazovat čočky a lepit řasy. Každou proměnu jsme si nafotili, vyhodnotili a archivovali. Když jsem si k tomu zkoušela všechny šaty, kostýmy a boty tak jsem byla sama velmi překvapená jaké divy dokáží proměny s ženou udělat. Každý trénink, každý nácvik byl skvělý. Být sexy je tak trochu návyková droga ale taky je to dřina. Po proměnách totiž začne další fáze a tím je výuka dovedností jako je svádění nebo provokování. Začíná se držením těla, chůzí na jehlách a osvojováním si pohybu a pozic ve stoje a v sedě. No a já, která měla nejvíc 4 cm podpatek jsem se musela na prvních nácvicích trenéra držet :-). 

Po zvládnutí přišly nácviky gest a komunikačních dovedností a jednání v modelových situacích. Celou oblast jsem uzavřela zkouškou ve formě testu modelové situace, která se natočí na video a vyhodnotí. A to jsem netušila, že může být ještě něco více zábavnějšího než sexy proměny. Svádění je v podstatě taková malá herecká škola s teoretickou průpravou o tom co je pro muže sexy, co je přitahuje, vzrušuje a fascinuje. Ono je to sice u každého muže trochu individuální, ale z 90% to má stejný základ a podobné pravidla. V praktických lekcích se nacvičuje chování a bezkontaktní svádění od příchodu, čekání nebo setkání, přes přibližování až po různé sexuální provokace, záminky a zápletky. A věřte nebo ne, není to žádná sranda. Najednou jste v podstatě herečka klidně v nějakém sexy kostýmu a paruce kde zkoušíte podle videa před figurínou, zrcadlem a kamerou napodobovat ženy, které toto umění mají v popisu práce. Podstatný je první dojem a prvních pár sekund které rozhodnou, zda bude z vašeho svádění nezapomenutelný, vzrušující a zábavný zážitek nebo totální sexuální trapas. 

Umět upoutat mužskou pozornost, umět na dálku muže vzrušit, umět zaměstnat jeho smysly, umět probudit jeho sexuální touhu a nakonec ho vyprovokovat aby po vás skočil i když je v televizi třeba hokej nebo fotbal. To chce fakt natrénovat. Když ale nezabere klasické svádění můžete vytáhnou další zbraně pro vyprovokování partnera tím a tím jsou vzrušující erotické role, sexy povolání nebo akční postavu. Zahrát zcela přirozeně a uvěřitelně policistku, učitelku nebo doktorku bez přípravy a osvojení určitých vzorců chování a dovedností je pro ženy bez herecké průpravy těžké. Než jsem začala trénovat já tyto nové dovednosti, byla moje sexuální fantazie omezena jen na ložnicovou klasiku, sedačkové hrátky, kuchyňskou rychlovku nebo mazlení ve vaně s pěnou. To obsahovalo pár polibků, pár doteků, nějakou stimulaci, dvě tři pozice a hotovo. Teď se vše změnilo a já získala nepřeberné množství možností a variant jak mohu sobě i svému partnerovi nabídnout kromě klasického nebo spontánního milování i nevyčerpatelné množství vzrušujících erotických zážitků. 

Absolvováním a zvládnutím tréninků jsem se naučila všechno co se mi bude hodit při přípravě a realizaci nových erotických zážitků, které se mi rodily v hlavě. A rodilo se toho hodně co bych chtěla vyzkoušet a prožít. Při psaní mé přihlášky do Femmu  roky jsem absolutně netušila co je ve mě, co se mi líbí a co mě vzrušuje. Realizace zážitků je spojením všeho, co jsem se za ty poslední dva roky naučila a natrénovala. V podstatě mi nabízí neomezené možnosti k odstranění stereotypu a nudy ze svého sexuálního života. Díky tomu se nebojím ani nějakého citového ochlazení, fyzického odcizení nebo nevěry partnera s jinou ženou. Realizace partnerských erotických zážitků je vynikající nástroj pro udržení trvalé touhy a vášně i celkové partnerské důvěry a vazby. Jsem si jistá, že střídání spontánní a plánované intimity ve vztahu trvale udrží erotické napětí a neviditelné jiskření. Vše v podstatě záleží na tom po čem vnitřně toužíte, jak je tomu otevřený partner a kde leží vaše společné hranice sexuální a erotické fantazie. Mě baví střídání dominance a submisivity. Jednou muže zpacifikovat jako domina a podruhé být zkrocena s plněním jeho příkazů jako otrokyně. No a mezití to proložit klasický milováním a mazlením. To je můj recept. Jsem ráda, že jsem se tehdy přihlásila a naučila věci které bych se nikde jinde nenaučila. Nevím totiž o nikom dalším, kdo by tyto tréninky nabízel. Takže pokud jsi trochu akční a dobrodružná povaha a baví tě být sexy a baví tě erotika Femm abolvuj.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení