ZAČALO TO VE FITKU

Jmenuji se Rostislav Kováč a původně jsem Femm založil jako klasické fitness centrum pro ženy (foto 1). V něm se po každém cvičení klientky rozdělily vždy na dvě skupiny. Ta první větší spěchala domů za partnerem, dětmi a povinnostmi. Ta druhá menší zůstávala po cvičení na kávu, protože je doma nikdo nečekal. Pro tuto skupinu žen jsem organizoval i další aktivity jako výlety na kole a víkendové výšlapy na hory. Na jednom z těchto výletů jsme se bavili o mužské nevěře. Probírali jsme i čísla českých sexuologů, kteří udávají fyzickou nevěru u 65% mužů. Když jsme k tomu připočetli flirtující nevěrníky na seznamkách a placených webech tak jsme zjistili, že věrností svého muže si mohou být jisté tak dvě ženy z deseti. Protože většina z holek měla s mužskou nevěrou osobní zkušenost, ptaly se mě proč jsou podle mě muži ženám nevěrní. Odpověděl jsem, že sexuálně přitažlivou, sebejistou, zajímavou a zábavnou ženu muž podvádět nebude, protože k tomu nemá důvod. Vztekle se mě zeptaly co si pod pojmem sexuálně přitažlivá, sebejistá, zajímavá a zábavná žena mají konkrétně představit. Odpověděl jsem že ženu, která dokáže proměnit klasický sex na vzrušující a zábavný erotický zážitek změnou své identity a vzhledu nebo hraním různých erotických rolí a povolání. A odpověď holek? Aha ty chytráku a kde se to jako máme naučit?? 

A tak jsme si s holkama zařídili u mě doma multifunkčí učebnu do které jsem nakoupil nejen pár činek, ale hodně paruk, kostýmů, brýlí, botů a začal se učit být pro sebe i budoucího muže přitažlivější, zábavnější a zajímavější (Obr 2). Možná někomu příjde taková výuka divná, ale kde se může normální žena naučit být pro muže více vzrušující a zábavná? Od rodičů, školy, kamarádek, partnera? To těžko. Od sexuologa nebo sex kouče? To taky ne. Možná na hereckém kurzu nebo z pornofilmů. Nejpodstatnější je to, že se mužům tyto věcí líbí, vzrušují je a pokud narazí na ženu která mu toto vzrušení poskytne tak tomu neodolá a podlehne. A nevěra a možná i rozpad vztahu je na světě. Navíc zde hraje v neprospěch žen i vědecky prokázaná Hormonální teorie která tvrdí, že nejpozději po čtvrtém roce vztahu muž začne podvědomě toužit po vzrušení, které mu stávající partnerka díky sexuálnímu stereotypu a možná i zevšedněšní nedokáže nabídnout. Skvěle to vysvětluje na svých přednáškách úspěšná vztahová terapeutka Esther Perelová. Ta tvrdí, že nemůžeš mít s mužem dvacetiletý vztah a být pro něj pořád tou samou ženou. Musíš se minimálně co čtyři roky proměnit na novou ženu, aby se do tebe každé čtyři roky partner zase znovu zamiloval pokud nechceš dopadnout jako ženy na ilustračních obrázcích. 

Nechci tvrdit, že všechny ženy jsou svaté a nechci se dotknout ani všech mužů, ale nevěrných žen je daleko méně než mužů. Proto pokud existuje něco co může ženě přinést ze strany mužů více respektu, podpory a obdivu, tak se je to pokusím naučit. Pokud existují nějaké sexuální vlastnosti, dovednosti a techniky, které zajistí aby muži ženy nezanedbávali, neignorovali, nepodváděli a neopouštěli, tak to s nimi budu nacvičovat a trénovat. Moje výuka a tréninky samozřejmě všechny vztahy nespasí a nevěru nevymítí, ale dají ženě nové možností jak si ve vztahu udržet takové to neviditelné jiskření a napětí. Když je žena pro muže neuchopitelná a občas jiná, cizí a zakázaná, tak bude muže přitahovat, vzrušovat a fascinovat i po dvaceti letech manželství. Pokud jsi aktuálně single, můžeš naší tréninkovou spolupráci brát nejen jako zábavu a odreagování, ale hlavně jako přípravu pro svůj budoucí vztah. Pokud jsi ve vztahu ale nefunguje, je nejvyšší čas proměnit se na novou ženu do které se muž znovu zamiluje. Pro šťastně zadané ženy by mohly být tréninky návodem jak partnerovi ve vztahu nezevšednět a zůstat v jeho očích pořád stejně přitažlivá, sebejistá, zajímavá a zábavná. Jenže šťastná žena s dětmi nemá díky vyšší hladině Dopaminu a Oxitocinu motivaci, důvod a možná ani čas něco na sobě zlepšovat. Problém je ale v tom, že muži nemají na čele kontrolku která se rozsvítí v okamžiku, kdy mu začne vzrušení chybět. A je jen otázkou času, kdy podlehne vzrušujícím signálům jiné, možná mladší, možná štíhlejší a možná přitažlivější, zajímavější a zábavnější ženy z okolí.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení