PRO KOHO JE ŠKOLA VHODNÁ

Protože škola a nové tréninky vznikly jako součást fitness centra pro cvičící ženy zachovali jsme v ní i motivační testy, Femm index, slevy a všechny tréninky na udržování štíhlé postavy. Domluvili jsme se, že sa na tréninky proměn, výuku a nácviky nedostanou holky, které nedosáhnou při testech na 60-70 bodů nebo budou mít BMI vyšší než 24. Nejprve tedy řešíme vždy kondici, hmotnost, postavu, celulitidu a teprve potom to ostatní. Do mé školy se proto hlásí nejčastěji tyto skupiny žen: 

  1. NESPOKOJENÉ které chtějí změnit, zlepšit nebo vyřešit nadváhu, celulitidu, kondici, vzhled, vztah, sex, nevěru. 
  2. SINGLE které chtějí rozvíjet svůj ženský sexuální potenciál kvůli lepších možností při výběru budoucího partnera.    
  3. PROVOKATÉRKY které sex a erotika vyslověně baví, takže to berou jako svou zálibu podobně jako to mají Cosplayerky.  
  4. PARŤAČKY pro které je škola druhým domovem kde se dobře cití a mohou dělat věci, které nikde jinde dělat nemohou. 

Všechny čtyři skupiny chrání samozřejmě diskrétnost aby nikdo nikomu nemusel vysvětlovat proč do školy chodí. Proto jsou všude krycí jména a rozmazané fotky. Je mnoho mužů kteří si vyslověně nepřejí, aby se jejich žena nějak rozvíjela, zlepšovala a byla pro své okolí přitažlivější. Proč? Protože si takové změny všimnou muži v okolí, přijdou pochvaly, obdiv, pozvánky na kávu... ženě se zvedne sebevědomí, změní šatník, chování, muž začne žárlit a problém je na světě. Trénuji ženy od roku 1996 takže jsem pár rozvodů mých klientek zažil a často byl označen za částečného viníka. Proto je nejideálnější zahájit tréninky v nezadaném stavu, protože nový partner to přijme tak jak to je. Nebude se cítit ohrožený a bude si tvé nové dovednosti a zážitky užívat. Na závěr ještě něco málo o mě. Od roku 1996 do roku 2008 jsem provozoval fitness centra v Ostravě a souběžně s tím tak trochu tajně od roku 2004 provozoval sexy školu. V Olomouci jsem od roku 2008 kde jsem trénoval ve Fitness Tribuně, deset let dělal koordinátora v Omega centru a založil Aerobik klub Olomouc. Za Covidu, kdy jsme nesměli trénovat jsem začal pracoval pro Zásilkovnu od Covidu-19 se věnuji své Femm škole. Pokud se chceš se mnou sejít, popovídat, poradit nebo rovnou přihlásit, klikni na následující odkaz.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení