TRÉNINKY S AVOU

Moje krycí jméno je Ava. Na Rosťu jsem narazila v obchodě, kde jsme se střetli očima a on mi podal vizitku s adresou Femm.cz. Možná na mě poznal, že zrovna řeším problém s váhou i vztahem. Od dětství jsem byla sportovec na profesionální úrovni, takže jsem měla výstavní postavu a k tomu jsem byla dlouhovlasá, modrooká blondýna. Jenomže když skončíte s pravidelným tréninkem, tak se všechno změní. Svaly vyměknou, tvary zaniknou, kila přibudou a postava se zakulatí. A to se podepsalo i na mém sebevědomí, na stylu oblečení, na sexu i na vztahu. V každém případě jsem se to pokoušela řešit běháním, návštěvami fitka a hledáním zázračných rad na internetu. Něco málo mi to pomohlo a zhoršování zastavilo, ale já byla zvyklá při své výšce 167 cm na 54 kg. A teď i když cvičím se nemohu dostat pod 61 kg. Rozhodla jsem se tedy poslat podle pokynů přihlášku s mou aktuální situaci a požádala trenéra o pomoc. Z konzultace jsem odcházela s dobrým pocitem, že by to mohlo skvěle fungovat. I když jsem potom zase váhala, zda mám na testech odhalit své slabiny za které jsem styděla. 

Jenže schovávání problému nebude asi nejlepší způsob jak něco změnit nebo zlepšit. Focení, vážení, měření, testy kondice a silové vytrvalosti dopadly podle trenéra na dvojku. Potom celulitidový test v plavkách s mým vyměklým zadkem a zavodněnými stehny. Dostala jsem 49 bodů 8% slevu a mohla začít. Hned po testech jsme s trenérem začali plánovat klasické tréninky. Abych partnerovi nemusela nic vysvětlovat, řekla jsem mu že mám od doktora kvůli tlaku a cholesterolu nařízeno zhubnout. Tím jsem si uvolnila ruce a začala plnit tréninkový plán. Některé tréninky jsem absolvovala s trenérem v učebně a některé jsem zvládla venku nebo doma. Nejraději jsem měla step aerobik, TRX, kolo a posilovnu. K tomu jsem si zavedla jídelní deníček, který jsem si jednou týdně nechala zkontrolovat. Vysadila jsem antikoncepci a vynechala večerní víno. Během tří měsíců jsem se dostala na 57 kg a začala chodit chodit na masáže proti celulitidě. Po dalších několika měsících se mi váha ustálila na 54 kg a na dalších testech získala krásných 86 bodů se slevou 33%. 

S lepšími výsledky se mi otevřely dveře do dalších tréninkových oblastí na které jsem se strašně těšila. Rozhodla jsem se být nejen štíhlá ale i zatraceně sexy. Začala jsem jednou měsíčně chodit na trénink proměn, kde jsem mohla naplno experimentovat se svým vzhledem a zlepšovat vše co zlepšit šlo. Nové líčení, účesy, paruky, kostýmy... díky štíhlé postavě jsem si mohla vyzkoušet úplně všechny typy a styly oblečení. Vyzkoušené varianty mi trenér hned nafotil a potom jsme hodnotili co mi nejvíce sluší, v čem jsem sexy a v čem bych partnera mohla lehce vyprovokovat. Skvělá zábava, odreagování, prostě vzrůšo. Jenže jak říká trenér, tvář, účes a oblečení není všechno. Lodičky nejsou tenisky a umět chodit na jehlách tak, aby to nějak vypadalo není úplně jednoduché. Můžete být vizuálně sebevíc sexy, ale když to pokazíte pohybem je z toho trapas. Proto za sebe doporučují projít nejen proměnami ale trénovat i držení těla, chůzi, gesta a komunikaci kterou využijete i v běžném životě. 

A to je taky důvod proč jsem chtěla po tréninku proměn se zlepšováním pokračovat. Byla jsem sice zadaná, ale nebránila bych se něčemu novému. Změnu postavy, vzhledu i chování totiž zaregistroval nejen můj partner, ale i moje okolí. Prostě jsem cítila, že jsem zase zajímavá, přitažlivá a sexy jako dříve. Jenže to mi nestačilo. Já nechtěla být jen sexy objekt, chtěla jsem rozvíjet i svou osobnost aby mě muži respektovali, podporovali, obletovali a milovali. V některých vztazích muž miluje ženu celý život a v jiných o ní ztrácí zájem po několika měsících stejně jako to bylo u mě. Pochopila jsem, že když budu chtít být obletovaná jedním partnerem celý život, musím na sobě pracovat a nabízet muži podněty které mi to zajistí. A to nejen ty osobnostní, ale i ty sexuální. Není vůbec jednoduché být pro jednoho muže dlouhodobě zajímavá, zábavná a fascinující. Když jsem nechala vztah jen tak plynout, tak po období zamilovanosti a spontánnosti přišel stereotyp, ochlazení a odcizení a to už pro mě není vztah. Proto jsou podle mě tyto tréninky pro každou ženu v podstatě nutností. 

Nácvik rolí a povolání je volným pokračováním tréninku dovedností. Svádění, provokace a dobývání je o kreativitě a chování bez pravidel. Trénink rolí a povolání je o konkrétním chování ale v erotickém provedení. Z rolí jsem se jako základ chtěla naučit roli provokující prudičky která umí partnera tak naštvat a vytočit, že po mě musí muž okamžitě skočit a zkrotit mě. Potom jsem se učila barovou lovkyni, vzpurnou rukojmí, krvelačnou upírku, drzou rebelku, dravou kočku, tajemnou cizinku, uhrančivou démonku a sexy robotku plnící naprogramované úkoly. Z povolání jsem nejraději trénovala dominu, prostitutku, policistku, služku, doktorku, makléřku, nájemnou vražedkyni, eskort servis a instalatérku. Z postav jsem chtěla naučit Catherine ze Základního instinktua a Harley Quinn ze Sebevražedného oddílu. V každém případě ja hraní rolí super zábava kterou si můžete z tréninku přenášet domů do vztahu a skvěle si tím obohacovat svůj sexuální život. 

Když srovnám svůj sex před a po Femmu musím uznat že jsem byla asi opravdu nudná, když jsem nebyla schopna mého expartnera odtrhnout od počítače nebo televize. Můj nový přítel nemá šanci ododlat ani když je v televizi liga Mistrů. Prostě vytáhnu ze zásobníku nějakou naučenou vzrušující provokativní záminku nebo fintu a do pěti minut jsme v sobě. Když k tomu přidám jednou nebo dvakrát za měsíc nějaký plánovaný erotický zážitek typu Rychlovka, Přepadovka, Překvapení, Oslava, Show, Mise tak je můj současný sexuální život tisíckrát lepší než tomu bylo dříve. Dokud jsem se z pracovních důvodů nepřestěhovala s novým přítelem na druhý konec republiky chodila jsem si půjčovat kostýmy, boty, paruky a různé doplňky a všechno bylo jednodušší. Vyřešila jsem to aspoň nákupem nějakého základního vybavení, ale není to ono. Myslím, že by bylo fajn mít Femm v každém městě aby tyto služby byly dostupné holkám, které na sobě chtějí pracovat. Femm je prostě super nápad a super trénink.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení