TRÉNINKY S EMILY

Moje krycí jméno je Emily. Na tréninky k Rosťovi jsem se přihlásila čerstvě po rozchodu s klukem. Chtěla jsem se dát do pořádku a teprve potom jako připravená žena si najít nového muže. Měřila jsem 170 cm a vážila 62 kg což nebylo až tak špatné, ale záviděla některým holkám že byly štíhlejší a měly menší a pevnější zadek. Chtěla jsem se prostě zlepšit celkově a byla jsem zvědavá jak to celé zvládnu. Napsala jsem motivační přihlášku, kterou jsem přepisovala snad desetkrát. Určitě jsem chtěla být více přitažlivá a sexy, ale zároveň jsem se nechtěla stát jen nějakým atraktivním objektem působící na své okolí podbízivě a levně. Zároveň jsem věděla, že pokud chci výsledky tak takového trenéra s tímto systémem potřebuji. Šla jsem tedy na testy kterých bylo myslím asi osm a dopadla podle trenéra lehce nad průměrem. Výsledek 59 bodů a 13% sleva mě sice zklamal, ale o to více motivoval začít na sobě systematicky makat. Co dopadlo hrozně byl celulitidový test. Svůj zadek jsem viděla mnohokrát ve zkušební kabince, ale na testu se odhalí úplně všechno. 

Kombinovala jsem vnitřní a venkovní tréninky. Dostat se na tréninky proti celulitidě nejde s přebytečným podkožním tukem. Já měla postavu typu hruška, takže i když jsem měla BMI 21,5 mé rozložení tuku nebylo rovnoměrné. Horní polovina těla odpovídala hubenému BMI 16, spodní část odpovídala hranici nadváhy s BMI 25. Abych se zbavila tuku na stehnech a zadku musela jsem snížit hmotnost z 62 kg na 56 kg, tedy z BMI 21,5 na 19,5. Ubrala jsem podle Rosťových pokynů 15% z kalorického příjmu a začala běhat, cvičit step, TRX a trénovat se zátěží. O víkendech výjezdy na kole a výšlapy na hory. Po půlroce jsem měla 56,5 kg a obsah tukových buňek se na zadku a stehnech viditelně snížil. Kombinace výživy, tréninku, masáží, zábalů a prokrvování je opravdu funkční. Stálo mě to hodně času, usilí i peněz ale výsledek je boží. Na svůj zadek a postavu jsem začala být opravdu pyšná což dokládám fotkami. Zlepšením kondice a postavy jsem se dostala na 92 bodů a slevu 39%.

Tím se mi otevřely dveře na další tréninky. Dřív jsem nevěděla zda do toho půjdu, ale s takovou postavou nevyzkoušet kostymérnu by byl hřích největšího kalibru. Přihlásila jsem se na Proměny s focením kde mi Rosťa nejdříve udělal simulaci na PC kde jsme zkoušeli změnit tvar obočí nebo zvětšit rty. Bežné líčení jsem jako žena zvládala ale na odvážnější líčení jsem moc nebyla. To se teď zmenilo, protože jsem měla možnost si vyzkoušet úplnou změnu vzhledu pomocí paruk a čoček a extremnějšího líčení. U toho proběhlo i takové teoretické školení ve kterém jsme s trenérem probírali co muže na ženách přitahuje, vzrušuje a fascinuje. Zkoušením různých střihů a barev opravdu zjistíš co se hodí k tvému tvaru obličeje a odstínu pleti. Každý pokus se nafotí a vyhodnotí, takže jasně vidíš co ti sluší a co ne. To samé platí i pro kostýmy a outfity. Díky mé postavě jsem si mohla vyzkoušet a nafotit ve všech modelech které tam Rosťa měl. A když to potom hodnotíte v PC tak jasně vidíte v čem dokážete svést jakéhokoli chlapa. 

Jenže tvář, účes a oblečení není všechno. Zjistila jsem třeba, že neumím chodit na jehlách. Dokonce jsem si nezvládla sednout a vstát z nízké sedačky v minišatech a v botech na vysokých podpatcích a to mě pěkně štvalo. Začátky byly fakt těžké, protože vypadat sexy a přitažlivě při pohybu a v každé pozici není jen tak. Svádět muže na dálku jen pomoci vzhledu, pohybu, gest a slov tak, aby to vypadalo přirozeně a věrohodně není tak jednoduché jak se může zdát. Já viděla v zrcadle nejistou, topornou a trapnou ženu. Jenže na svou obranu se ptám, kde se normální žena může tyto dovednosti naučit, pokud nemá taneční nebo hereckou školu. Nakonec jsem dala na radu trenéra a začala trénovat v parukách abych v zrcadle viděla cizí ženu, která se nestydí. Funguje to, když si dám paruku, brýle a sexy oblečení hned se uvolním, jsem odvážnější a přestanu se stydět. Po několika lekcích jsem se na nácviky svádění těšila s tím, že si střihnu ještě odvážnější proměnu nebo outfit a budu provokovat třeba jako drzá rebelka nebo svádět jako rozmazlená barbína. 

Čím déle jsem na tréninky chodila, tím více jsem se chtěla zlepšovat. Nejen vizuálně, ale i dovednostně. Do této doby mi vůbec nepřipadalo divné, že můj sex s partnerem začínal i končil postelovou klasikou s vyjímkou romantické vany se svíčkami. Jenomže díky zlepšování a tréninkům jsem zjistila, že mohu mít intimní život s partnerem daleko více vzrušující a zábavný. Nácvik rolí a povolání jsem brala jako hereckou školu. Vybírala jsem si z Rosťova zásobníku podle toho co bylo mezi muži nejžádanější a nejoblíbenější. Provokativní sekretářka, přísná učitelka, drsná policistka, starostlivá sestřička, agresivní domina, vulgární uklizečka, drzá prostitutka. Co bylo pro mě nejtěžší protože jsem technické kopyto, byly řemeslné profese. Třeba s motorovou pilou... je to sexy a muže to vzrušuje ale musí to mít i nějakou přesvědčivost aby chlap nevnímal jako parodický pokus o vzrušující zábavu. Zkuste si být při zacházení s bruskou, akučkem a vrtačkou sexy. Fakt to není pro křehkou holku jako já sranda. Jenže já věděla, že takové drsňačky fascinují muže víc než nějaké otřepané striptérky a tanečnice a tak jsem i toto zvládla.

I kdybych chtěla se zlepšováním skončit, tak to nejde. Tréninky jsou nejen zábavné, ale i skvělé na odreagování od běžných starostí a povinností. Do výuky Přípravy zážitků jsem vstupovala jako zkušená vizuálně, herecky i technicky vybavená a vyškolená žena. Už jsem věděla proč je tak jednoduché přimět muže k nevěře pokud má doma stereotypní sex a nudnou ženu. Teď když se umím proměnit na cizí ženu a umím změnit identitu mohu hrát tajemné, nevypočítatelné, neokoukané a neuchopitelné ženy a takové muže nikdy neomrzí. Příprava a realizace erotických zážitků je zejména v dlouhodobých vztazích super nápad, který by měly provozovat všechny páry. Je to nezbytné koření pro udržování partnerského napětí, jiskření a vášně. Nekonečné množství variant scénářů a zápletek. Je s tím sice více práce než klasickým postelovým sexem ale stojí to za to. Stačí přece jen použít nějakou vzrušující záminku, trochu upravit prostory, zajistit správné doplňky, efekty a pomůcky a vše správně načasovat. Na závěr chci říci, že tréninky s Rosťou mi nastavily laťku pod kterou co se týče kondice, hmotnosti, postavy i intimního života neklesnu i když už na tréninky z důvodu odstěhování nechodím. Držím vám všem pěsti a nebojte se toho. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení