MOTIVAČNÍ SLEVY

Motivační sleva je odměna za tréninkovou snahu a za zlepšování. Možná tyto motivační slevy nebo slevové benefity nabízejí některé zdravotní pojišťovny ale určitě ne žádné fitness centrum. Všechny testy jsou oficiální a dohledatelné i s výsledky na internetu, takže zde nebudu vypisovat výsledkové tabulky. Ty se dozvíš vždy před každým testem aby si mohla promyslet tempo nebo rozložit síly pro dosažení co nejlepšího výsledku. Na obrázku je slevový graf podle kterého určíme po součtu bodů z jednotlivých testů i velikost tvé slevy na další období.  

 1. Cooper test 0-10 bodů
 2. Ruffierův test 0-10 bodů
 3. Push up test 0-5 bodů
 4. Kladkový test 0-5 bodů
 5. ABS test 0-10 bodů
 6. BMI 0-10 bodů
 7. Bioimpedanční test 0-10 bodů
 8. Kaliperový test 0-10 bodů
 9. Flexibilní test 0-5 bodů
 10. Posturální test 0-5 bodů
 11. Celulitidový test 0-10 bodů
 12. Preventivní prohlídky 0-10 bodů

Tyto testy se opakují pod názvem MOTIVAČNÍ KONTROLY každé tři měsíce, takže si můžeš čtyřikrát do roka zlepšit nebo zhoršit  svůj Femm index, bodový zisk a s ním i dosaženou slevu. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení