V první tréninkové lekci se naučíme připravovat Sexy oslavu. Vysvětlíme si jak by měla Sexy oslava vypadat a co všechno by měla obsahovat. Sexy oslava se nejvíce hodí k narozeninám, jmeninám, výročí seznámení nebo svatby, případně k nějakému osobnímu nebo kariernímu úspěchu. Základem Sexy oslavy je prohlubování a upevňování partnerské citové vazby a udržování hladiny sexuální chemie. U Sexy oslavy totiž nejde ani tak o sex samotný ale o sdílení času, pocitů, doteků, slov, pohledů zabalených do slavnostní a romantické atmosféry. Mnoho žen si myslí, že připrava Sexy oslavy je o koupení vína, svíčce na stole a večeři v pěkném oblečení s následným mazlením a milováním. Ne to není Sexy oslava ale spíše příjemný Sexy večer kterých byste si měla s partnerem udělat několikrát do měsíce. Sexy oslava je slavnostnější a vyjímečnější událost při kterých je potřeba dodržet určitá pravidla bez kterých to nebude nezapomenutelná a vzrušující oslava, ale jen oslava. Sexy oslava je několikahodinové intimní sdílení společného času s plným soustředěním na toho druhého a to celé bez bez vyrušování, bez mobilů, bez dětí, bez stresu a spěchu. 

Přesně jako to bylo při seznamování a při prvních společných nocích a nekonečném milování. Sexy oslava je právě něco podobného. Je to jen o vás dvou a vzájemné blízkosti, o intimitě a příjemném prožitku s milovanou osobou. Proto se na tréninkové lekci nebudeme učit kolik svíček zapálit, jakou hudbu vybrat a jak se obléci ale jak tvořit erotickou atmosféru, jak zvyšovat erotické napětí a jak vše dávkovat aby vzrušení a touha po dotecích a milování postupně gradovalo. Je to o umění vše správně načasovat, o umění kombinovat svádění s oddalováním, o umění střídat provokace a kousavý sarkasmus s oddaným a submisivním obdivem. A to není jednoduché protože na Sexy oslavě na rozdíl od jiných zážitkových událostí, vystupuješ sama za sebe. Napůl jako partnerka a napůl jako milenka. Když budeš jen partnerka nedodáš tomu potřebný náboj, jiskření a napětí. Když budeš jen milenka bude tam chybět osobnost a bude to zase jen o sexu. Oslava potřebuje mix obou identit jak v oblasti vzhledové, tak v oblasti chování. Být prostě elegantní, kouzelná, přitažlivá, svůdná, magická... 

Být absolutně sexy a přitom nepřekročit pomyslnou hranici podbízivosti, prvoplánovotosti a povrchnosti. A to není vůbec jednoduché. Výhodou Sexy oslavy oproti oslavě veřejné je, že se můžeš daleko více odvázat jak s líčením a účesem, tak s odvážnějšími šaty a extravagantnější obuví. To že nemusíš být tak konzervativní, jako když jdeš do společnosti, divadla nebo na firemní večírek je při tvorbě erotické atmosféry určitě výhoda. Oslava narozenin i všechna výročí jsou vázaná na konkrétní datum a na rozdíl od ostatních Sexy zážitků ji nelze z nějakého důvodu odložit. To je důvod proč přípravu Sexy oslavy nepodceňovat a vše plánovat s dostatečným časovým předstihem To nesouvisí jen se zajištěním kadeřníka, šatů a obuvi ale i s včasným zajištěním a úpravou vlastních nebo pronajatých prostor včetně jejich slavnostní výzdoby. Také včasná výroba a zaslání stylové Sexy pozvánky musí být s předstihem aby měl i partner možnost si vše zajistit a nemusel v době oslavy něco řešit. Tyto všechny věci samozřejmě na tréninkové lekci probereme a navštívíme i sexy půjčovnu. 

Tam si vyzkoušíš vše co se ti bude líbit a zjistíš co si nebudeš muset na oslavu shánět nebo kupovat. Vše závisí na stylizaci a zaměření oslavy. Jiné prostory budeš potřebovat na Romantiku a jiné na Pařbu. Jiný vzhled a oblečení budeš potřebovat Retro, jiné Exotiku a jiné na Japan. To souvisí i s výběrem místo kde oslavu připravíš (hala, terasa, zahrada, bazén, chata, hotel). Budeš se muset taky rozhodnout zda všechno zvládneš sama, nebo budeš chtít pomoc s cateringem nebo obsluhou v první části oslavy. Na tréninkové lekci budeme vymýšlet originální a nevšední program, který partnera příjemně překvapí a naladí. Rovněž probereme okamžik prvního dojmu, který je nejdůležitější protože musíte při příchodu partnera zapůsobit na všechny jeho smysly nejen prostředím, tématickou výzdobou, osvětlením, vůní, hudbou ale i tvým vzhledem, pohyby a slovy. Musí prostě sednout na zadek a koukat s otevřenou pusou aby si uvědomil, že má doma nejlepší ženu, partnerku, manželku a milenku v jedné osobě. Sexy oslava má prostě magickou moc kterou se musíš naučit plně využívat. 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení