03 05 - PŘITAŽLIVOST

Nejprve zjitěme jaké ženy se mužům líbí, proč se jim líbí, co na nich preferují a co mají typologicky společného. Využijeme na to ve světě oblíbené a každoročně konané hlasování o nejvíce přitažlivé ženy z řad známých celebrit. Specializuje se na to velká část jak pánských časopisů, které na to mají vyhrazenou speciální rubriku ,,sexiest women,, nebo existují speciální srovnávače typu Ranker.com. Zde si volí svou nejvíce přitažlivou ženu miliony mužů z celého světa napříč věkovým, sociálním i národnostním spektrem. Volba je anonymní, neovlivněná a svobodná což nám umožňuje celkem objektivně stanovit co doopravdy muže na ženách přitahuje. Pomůže nám to zjistit které vizuální prvky jsou pro ženy z hlediska obecné sexuální přitažlivosti nepostradatelné, které jsou preferované a které tolerované. Výsledkem bude soubor obecných zásad kterých by se každá žena, pokud chce být pro muže sexuálně žádoucí a přitažlivá měla držet nebo je zdokonalovat. 

KAŽDÁ ŽENA JE PŘITAŽLIVÁ, ALE NĚKTERÉ JSOU PŘITAŽLIVĚJŠÍ

KAŽDÁ ŽENA JE PŘITAŽLIVÁ, ALE NĚKTERÉ JSOU PŘITAŽLIVĚJŠÍ

Jisté moudro sice tvrdí že ,,každá žena je svým způsobem krásná,, ale ani velmi pohledné, atraktivní a úspěšné ženy, modelky a Miss nemají zaručeno, že se do sexy žebříčku někdy dostanou. Na druhou stranu je pravda, že mnohdy stačí pro vstup do žebříčku nějaká náhoda nebo profesní úspěch jako je úspěšný video klip, role akční sexy hrdinky ve filmu nebo kolekce žhavých fotek v pánském časopise. Pro zařazení ženy celebrity do naší vzorové databáze jsme dali podmínky. První podmínkou je dlouhodobé umístění v TOP 100 po dobu minimálně pěti let a druhá podmínka je umístění v TOP 10 v posledních dvou letech v některé z anket Ranker, FHM, Esquire, MTV, GQ, Freeones. To je dostatečně dlouhá doba na to, aby byla jako vzor vybrána jen dlouhodobě se umísťující celebrita. K objektivnímu stanovení typologických znaků jsme vybrali 136 žen a seřadili je do věkových  kategorií. V každé kategorii jsme vyhodnotili jen znaky, které mají tyto ženy z hlediska vzhledových preferencí mužů společné. Pod poslední věkovou kategorií potom pro srovnání naleznete několik celebrit, které z předních příček z nějakého důvodu buď přechodně nebo trvale vypadly. Pod touto kategorií žen nakonec naleznete seznam všech důležitých znaků, které muži na ženách považují za sexuálně důležité a bez kterých by konkrétní ženy nebyla sexuálně preferované.  

136 NEJPREFEROVANĚJŠÍCH SEXUÁLNĚ PŘITAŽLIVÝCH ŽEN

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE DÉLKY VLASŮ

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE DÉLKY VLASŮ

Na jedné straně délka ženských vlasů neovlivňuje všeobecnou atraktivitu nebo postavení ženy ve společnosti, přesto je délka vlasů jeden z nejvýznamnějších znaků ženské sexuální přitažlivosti. Mezi 136 sexuálně preferovaných žen se dostaly jen dvě aktuálně krátkovlasé ženy. Je to Sharon Stone kterou do sexy nebe a mezi nepřitažlivější ženy světa vynesla provokativní role  dlouhovlasé blondýny Catherin z dvoudílného filmu Základní instink. Druhou výjimkou je Scarlett Johansson která v poslední době podlehala trendu feminizace ale nabídky na akční role ji pravděpodobně přesvědčili že by se jako krátkovlasá akční hvězda neuživila. V současné době už ani jedna z jmenovaných krátké vlasy nemá. V tabulce preferencí vidíte jakou délku vlasů zvolit pokud chcete být pro muže přitažlivá a sexuálně preferovaná. 

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE BARVY VLASŮ

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE BARVY VLASŮ

Ze 136 nejvíce sexuálně preferovaných celebrit má 57% žen hnědý odstín vlasů bez ohledu na věk a povolání. Blondýn je mezi sexuálně přitažlivými ženami 35% s preferencí k teplým a tmavším odstínům. Blondýn nad 50 let rapidně ubívá ve prospěch hnědovlásek. Černé vlasy jsou u sexuálně preferovaných celebrit víceméně vyjímečné, stejně jako mahagon. Ostatní studené blond a jiné nepřirozené barvy vlasů jsou pro muže nezajímvé sexuálně nepreferované. Barevné vlasy a nepreferované odstíny ale doporučujeme využívat v zážitkové erotice nebo na různé zábavné akce ale jen formou paruky kterou vám rádi zapůjčíme v naší půjčovně. 

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE TYPU ÚČESU

SEXUÁLNÍ PREFERENCE PODLE TYPU ÚČESU

Pro objektvní analýzu typu preferovaného typu účesu jsme ze 136 sexuálně nejpřitažlivějších žen vybraly tu věkově starší polovinu. Důvodem je větší rozmanitost střihů než je tomu u té mladší poloviny, kde jsou účesy velmi podobné. Úmyslně jsme navíc tváře celebrit rozmazali aby lépe vinikl střih a typ účesu na úkor tváře. Výsledek napovídá, že pokud chce být žena sexuálně preferovaná měla by nosit bez ohledu na věk rovné nebo jemně zvlněné vlasy s polodlouhou nebo dlouhou ofinou. Umístění pěšinky z čela na temeno není rozhodující a nemá na preference vliv. Kudrnaté vlasy nebo účesy s krátkou ofinou po obočí se vyskytuje jen u 2% sexuálně preferovaných celebrit. Tyto a jiné typy ůčesů doporučujeme jen na jednorázové akce nebo na spestření sexuálního života opět třeba formou paruky. Na obrázku je 54 celebrit seřazeno podle věku od nejstarší po nejmladší se jmémem a rokem narození. 

TYPOLOGIE TVÁŘE SEXUÁLNĚ PREFEROVANÝCH ŽEN

VÝŠKA POSTAVY SEXUÁLNĚ PREFEROVANÝCH ŽEN

TĚLESNÁ HMOTNOST SEXUÁLNĚ PREFEROVANÝCH ŽEN

INDEX TĚLESNÉ HMOTNOSTI - BMI - SEXUÁLNĚ PREFEROVANÝCH ŽEN

CHCETE VĚDĚT JAK JSTE NA TOM V OBLASTI SEXUÁLNÍCH PREFERENCÍ VY?

Nejjednodušším způsobem je 

VYUŽIJ SVÉ MOŽNOSTI A STAŇ SE DALŠÍ SEXUÁLNĚ PREFEROVANOU ŽENOU