EROTIKA SE ZÁŽITKY

Zážitková erotika je jednostranně nebo oboustranně naplánovaná a zrealizovaná erotická událost mezi partnery. Úkolem zážitkové erotiky je odstranění sexuálního stereotypu a zlepšení kvality intimního života partnerů a manželských párů. Zážitkovou erotiku rozdělujeme do deseti typů.   

  1. EROTICKÁ RYCHLOVKA - rychlý sex na neobvyklém místě     
  2. EROTICKÁ OSLAVA - romantické narozeniny nebo výročí s erotikou
  3. EROTICKÝ SVÁTEK - vtipné kalendářní svátky, které zakončíte sexem 
  4. EROTICKÉ PŘEKVAPENÍ - sex v novém prádle nebo kostýmu 
  5. EROTICKÁ SHOW - herečkou v erotické roli nebo sexy povolání 
  6. EROTICKÁ MISE - v přestrojení za partnerem kde vás nečeká  
  7. EROTICKÁ NABÍDKA - nabídka netradičních služeb a praktik 
  8. EROTICKÁ OBJEDNÁVKA - objednávka nestandardních služeb 
  9. EROTICKÉ DIVADLO - dráždivé divadlo s figurantkami   
  10. EROTICKÁ PROVOKACE - neobvyklé provokativní chování  

Každý typ erotického zážitku slouží k jinému účelu a je jinak náročný na znalost sexuálních dovedností, zajištění a přípravu prostor a úpravu vzhledu.

ZÁŽITKOVÁ EROTIKA ZLEPŠÍ VÁŠ SEX I VZTAH

ZÁŽITKOVÁ EROTIKA ZLEPŠÍ VÁŠ SEX I VZTAH

Zážitková erotika je vynikající nástroj pro udžování sexuálního napětí a vášně v každém dlouhodobém vztahu. Se zážitkovou erotikou doporučujeme začít co nejdříve po seznámení, kdy jsou sexuální zvyky, neobvyklé techniky, nápady a požadavky přijímány partnerem daleko přirozeněji než po deseti letech sexuálního stereotypu. V takovém období vypadají nápadnější změny sexuálního chování podezřele a mohou vyvolávat žárlivé reakce. Ještě složitější je to v období citového odcizení, poklesu zájmu o partnera nebo předpokládané či odhalené nevěře. V těchto situacích změny sexuálního chování přinášejí opačný efekt, proto je  nutné celý proces přechodu k zážitkové erotice dobře promyslet a naplánovat. Z naší zkušenosti ale víme, že perfektně připravený a správně načasovaný erotický zážitek dokáže do vztahu vrátit ztracenou sexuální touhu a vášeň. Těší nás případy, kdy zlepšením vzhledu a nabídkou nových sexuálních dovedností dokázaly naše klientky vyšachovat ze hry o dvacet let mladší milenky. Právě kombinace zlepšení vzhledu, využití nových sexuálních dovednosti a realizace erotických zážitků dokáže napravit vztahy i v beznadějně vypadající situaci nebo v rozvodovém řízení. To samé platí ale i opačně. Snížení atraktivity, nadváha, nedostatek sexuálních dovedností a stereotypní sex dokáže časem zničit i zdravý a vášnivý vztah. 

ZVYŠTE ÚROVEŇ A PŘIDEJTE K SEXU VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITEK

ZVYŠTE ÚROVEŇ A PŘIDEJTE K SEXU VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITEK

Nikdo nechce připustit že by zrovna náš vztah měl mít sexuální krizi nebo smůlu na nevěrného partnera. Bohužel musíme konstatovat že 90% vztahů nějakým sexuálním problémem trpí. Hlavním viníkem je velmi nízká úroveň sexuálních dovedností a absence erotických zážitků, která zaviní pozvolné vytracení spontánnosti a postupný nástup sexuálního sterotypu. Viníkem je sex odehrávající se nejčastěji v ložnici v ranních nebo večerních hodinách nebo v případě nepřítomnosti dětí na sedačce u televize, v koupelně nebo v kuchyni. Průzkumy ale ukazují, že tento typ stereotypně provozovaného sexu je pro udržitelnost spokojeného intimního života a ochranu před nevěrou nedostačující. Proto přicházíme s novým konceptem ZÁŽITKOVÉ EROTIKY, která ke klasickému sexu přidává erotický zážitek. V praxi to znamená, že žena místo pasivního čekání na sex naplánuje erotický zážitek třeba ve formě změny vzhledu nebo sexy kostýmu, čímž nabourá zavedený stereotyp, zvýší svou sexuální atraktivitu a muži kromě sexu přináší i vizuální zážitek. 

ZMĚŇTE NÁVYKY A ŽÁDEJTE VYŠŠÍ KVALITU

ZMĚŇTE NÁVYKY A ŽÁDEJTE VYŠŠÍ KVALITU

I tento malý rozdíl v přístupu hraje důležitou roli při udržování spokojeného vztahu. V současné době je kvalita sexu v českých ložnicích na tak nízké úrovni, že fyzickou nevěru přiznává 66% procent mužů a virtuální flirt nebo sex přes sociální sítě 72% mužů. Příčin tak vysokého procenta nevěry je několik. Tou první příčinou je dlouhodobý sexuální stereotyp bez erotických zážitků. Druhou příčinou je únava, stres a velké množství povinností, které vezmou každé ženě jakokoliv chuť něco erotického vymýšlet. Třetí příčinou je přesměrování vizuálních preferencí po období zamilovanosti a hormonální útlum sexuální energie. Většina žen při seznamování a setkávání s potencionálním partnerem vědomě zvyšuje svou vizuální atraktivitu a sexuální přitažlivost. Před každým setkáním se ženy výraznějí líčí a vybírají takové oblečení aby potencionálního partnera sexuálně přitahovaly. Na schůzkách budoucímu partnerovi věnují veškerou pozornost a explicitně dávají najevo, že je krásná jen pro něj a ne pro nikoho jiného. Díky tomuto toku sexuální energie, vysílaných signálů a prezentovaní sexuální přitažlivosti se muž do ženy zamiluje.

NENECHTE SE SESADIT Z POZICE SEXUÁLNÍ JEDNIČKY

NENECHTE SE SESADIT Z POZICE SEXUÁLNÍ JEDNIČKY

Co se ale stane s atraktivitou ženy a zamilovaností muže v okamžiku, kdy spolu začnou bydlet a sdílet jednu domácnost a ložnici. Žena se doma před partnerem začne pohybovat nenalíčená, neučesaná a podomácku oblečená. Tím automaticky sníží svou sexuální přitažlivost na kterou byl zvyklý a kterou mu standardně nabízela. Další negativní změnou je, že se ženy začnou přitažlivěji líčit a oblékat v okamžiku kdy od svého partnera odchází do zaměstnání, na nákupy nebo kamarádkou. Tím ženy způsobují, že jsou doma před partnerem méně přitažlivé než venku nebo v zaměstnání. Důsledkem této situace je přirozený pokles sexuální touhy po neupravené partnerce doma a logicky zvýšená poptávka po sexuálně přitažlivější ženě na ulici nebo pracovišti. Pokud se k této snížené úrovni vizuální přitažlivosti přičte dlouhodobý sexuální stereotyp bude to jen otázka času, kdy muž začne toužit po nějaké formě kontaktu nebo vztahu s cizí, atraktivnější a zajímavější ženou. Muž je sice zodpovědný za své jednání ale ne za vzniklou situaci. Za tu je zodpovědná žena, protože zásadně změnila přístup a chování k partnerovi. Za prvé mu přestala nabízet obvyklou úroveň své sexuální přitažlivosti na kterou byl zvyklý a za druhé začala svou sexuální přitažlivost nabízet a ukazovat více na veřejnosti a cizím mužům než jemu samotnému. Tento stav způsobuje u většiny mužů frustraci, citové ochladnutí, fyzické odcizení případně zvýšenou touhu po jiné ženě, která bude atraktivní pro něj a ne pro ostatní.    

KVALITU URČUJE ŽENA, MUŽ JEN IMPROVIZUJE A ZKOUŠÍ

KVALITU URČUJE ŽENA, MUŽ JEN IMPROVIZUJE A ZKOUŠÍ

Pokud chcete mít vedle sebe pozornějšího, ochotnějšího a hlavně věrnějšího partnera, buďte pro něj doma stejně atraktivní, jako když od něj někam odcházíte. Když k tomutu pravidlu občas přidáte vzrušující erotický zážitek budete pro partnera erotická bohyně a nenahraditelá milenka. Navíc tím snížíte potřebu partnera flrtovat na seznamkách nebo sledovat porno, čímž získáte více času pro sebe a děti. Jak ale vymyslet aby pracující žena s dětmi zvládla připravit časově náročný erotický zážitek, který bude vzrušující, kvalitní a bude úspěšný. Mnoho žen navrhovalo aby erotické zážitky vymýšlel a realizoval muž. Bohužel 90% mužů není ochotno se do těchto aktivit zapojit, protože jsou buď lenivý, nebo je to na ně moc složité a hlavně nechtějí riskovat neúspěch. Muži se umí zaměřit jen na jednu věc a tou je většinou práce nebo podnikání. Velmi dobře ví, že úspěch se měří penězi a více peněz znamená větší firmu, větší dům, dražší auto, luxusnější dovolenou a větší možnost výbrat si atraktivní ženu. Muži budou až na vyjímečné případy vždy jen lovci bez schopnosti přinášet intimnímu životu přidanou hodnotu. Na začátku vztahu vás sice mohou několikrát překvapit, ale po nějakém čase společného bydlení stejně skončí u Valentýna, narozenin a výročí svatby. Tyto data mají totiž poznačené v pracovním kalendáři nebo telefonu. V ostatních případech muži místo vymýšlenení erotického zážitku raději zmizí k počítači, do garáže, na pivo, na tenis nebo za milenkou. 

NAUČTE SE VYSÍLAT SPRÁVNÉ SEXUÁLNÍ SIGNÁLY

NAUČTE SE VYSÍLAT SPRÁVNÉ SEXUÁLNÍ SIGNÁLY

Může se vám to zdát nespravedlivé ale udržovatelem vztahu, stejně jako sexuálním spouštěčem byla, je a bude žena. Žena svádí a vysílá signály, muž na ně reaguje, dvoří se a dobývá. Každé svádění a vysílání sexuálních signálů a energie může žena provádět úmyslně, promyšleně a aktivně nebo nevědomě a pasivně. Pokud žena žádné signály nevysílá bude pro většinu mužů v okolí nenápadná a neviditelná. Pokud signály vysílá, stane se tato žena pro mnoho mužů svůdnou a žádoucí, tedy ženou kterou bude chtít muž za každou cenu získat jen pro sebe. Mezi základní sexuální signály patří vizuální vzhled, styl oblečení, chůze, pohyb, komunikace, pohledy, gestikulace, chování a vše co ženy odlišuje od mužů. Na základě všech těchto signálů muž ženu vyhodnotí buď jako nezajímavou a vůbec si jí nevšímá. Nebo naopak jako ženu která v jeho těle a mozku rozběhne hormonální a emoční odezvu. Ta spustí nekontrolovatelnou touhu být v její přítomnosti, dívat se na ní  a komunikovat s ní. Sexuálních signálů a jejich kombinací je tisíce a pokud je žena umí správně použít vlastní nejmocnější sexuální nástroj a zbraň která dokáže ovládnout každého muže. A to je právě nějvětší problém nevěry. 

POSTUPTE S NÁMI DO VYŠŠÍ EROTICKÉ LIGY

POSTUPTE S NÁMI DO VYŠŠÍ EROTICKÉ LIGY

Pokud si bude muset muž vybírat mezi vlastní partnerkou a cizí ženou bude přirozeně touižt po té vizuálně upravenější a sexuálně přitažlivější vysílající do svého okolí intenzivnější, zajímavější a a pro muže vzrušivější sexuální signály. Erotická klasika prostě na spokojený vztah a kvalitní sexuální život nestačí. Podle nás neexistuje jiné řešení než se naučit pravidelně obohacovat bežný sex o kvalitní a vzrušující erotické zážitky. Bude se to líbit vám, bude se to líbit i partnerovi a oba navíc zjistíte, že zážitková erotika do vašeho vztahu znovu vrátí vzrušující a vášnivou spontánnost. Realizací zážitkové erotiky doporučujeme zahájit až po absolvování a zvládnutí oblasti Sex & Dovednosti, protože tam zjistíte co vás baví, co vás vzrušuje a v čem jste dobrá. Vaše dovednosti a instinkt vám následně napoví které typy Zážitkové erotiky zvládnete vymyslet, připravit a kvalitně bez ostudy a trapasu realizovat. A od toho tu je Femm akademie která každý typ zážitku který budete chtít s partnerem vyzkoušet dovede do dokonalého a vzrušujícího zážitku. Prostě sex s vámi musí být fantastický a nezapomenutelný zážitek na celý život. Chcete začít EROTICKOU RYCHLOVKOU, OSLAVOU, SVÁTKEM NEBO PŘEKVAPENÍM? Nebo si rovnou troufnete na náročnější  EROTICKOU MISI, SHOW, DIVADLO nebo PROVOKACI? Pokud se Zážitkovou Erotikou teprve začínáte doporučujeme začít u  nejjednodušší a nejpřirozenější Erotické OSLAVY nebo PŘEKVAPENÍ.