VTIPNÝ, ZÁBAVNÝ A ELEKTRIZUJÍCÍ SVÁTEK

Erotický svátek je tématické využití kalendářně významného dne k realizaci erotického zážitku. V galerii jsme pro vás vytypovali padesát svátků, které můžete využít jako výbornou a vtipnou záminku k obohacení vašeho intimního života. Vytvoření Erotického kalendáře svátků bylo nutné, protože Česká republika nabízí jen jeden erotický svátek a tím je únorový Den svatého Valentýna.  Tento svátek ale nedává moc šancí na originální a vzrušující překvapení, protože Valentýn je očekávaný a tak trochu i povinný. Ano dáreček, erotická pomůcka, romantická večeře se svíčkami, nazdobená ložnice nebo koupelna je v prvních letech vztahu vzrušující a příjemná. Ale po deseti letech vztahu se stává Valentýn rutinní povinnost a mnohdy erotické dárečky určené před několika lety vám, končí v rukou KONKURENČNÍCH MILENEK jen proto, že je jiná, nová a eroticky zajímavější. A právě tento problém vám vyřeší náš Erotický kalendář svátků, který z vás udělá eroticky nejzajímavější a nejžádanější ženu která umí nabídnout desítky kvalitních, zábavných a vzrušujících erotických zážitků. Lepši prevenci před sexuálním stereotypem, nevěrou s nežádoucí ženskou konkurencí asi nenajdete. Pokud patříte mezi ženy kterým jeden Valentýn nestačí využijte s námi vtipné a vzrušující Erotické svátky k obohacení svého a partnerova sexuálního života. Bude-li se vám některý z našich nabízených svátků zdát vhodný, vtipný a zajímavý rádi vám s jeho připravou, nácvikem role, úpravou interiéru, zapujčením kostýmu, paruky, obuvi a pomůcek pomůžeme.

6.1. - TŘI KRÁLOVÉ - EROTICKÁ KOLEDA S VÝSLUŽKOU

6.1. - TŘI KRÁLOVÉ - EROTICKÁ KOLEDA S VÝSLUŽKOU

EROTICKÝ DĚJ: Králové Kašpar, Melichar a Baltazar nečekaně onemocněli proto za sebe pošlou královskou dceru a princezenu, která v paruce a kostýmu zazvoní u dveří, omluví nemocné královské tatínky a místo obvyklého tříkralovského požehnání zarecituje erotickou koledu a nabídne speciální kolednický sexy služeb. 

EROTICKÁ VÝBAVA: Pohádkové holčičí líčení, princeznovský kostým, paruku, korunku, obuv, ceník, košík a zdroj hudby.

EROTICKÁ FEMM PODPORA: Nácvik role, zapůjčení výbavy (paruka, kostým, obuv...) vyroba vtipného speciílního kolednického ceníku, zajistění hlídání nebo programu pro dětí (kino, bowling, koutek..)

EROTICKÉ VYUŽITÍ: Erotickou koledu lze využít v různých variantách a s různými záminkami celoročně jako erotickoé PŘEKVAPENÍ, SHOW nebo NABÍDKU. 

12.1. - DEN MANŽELSTVÍ - SHOW S HODINOVOU MANŽELKOU

12.1. - DEN MANŽELSTVÍ - SHOW S HODINOVOU MANŽELKOU

EROTICKÝ DĚJ: Určitě se i vám občas stane, že požádáte partnera o opravu kapajícího kohoutku, vyčištění ucpaného odpadu nebo připevnění poličky. Den manželství je ideální na vyměnu rolí proto se proměníte v Sexy Hodinovou manželku. V přestrojení a kostýmu nečekaně zazvoníte u dveří a  oznámíte partnerovi, že si vás na opravu nebo montáž objednala jeho partnerka. Tuto činnost je nutné předem natrénovat abyste mohla práci partnerovi naúčtovat. Sebou si vezměte i CENÍK SEXY OPRAV který může partner využít buď hned, nebo si vás objednat na příště. Nezapomeňte ale, že k této roli si musíte nacvičit technické názvosloví, pracovní slang a styl chování. To znamená se proměníte v drsnou a vulgární ranařku nebo namyšlenou a intelektuální prudičku nebo nadrženou, živočišnou a drzou provokatérku. Vyberte to, co partnera nejvíce překvapí, rozhodí, pobaví a vyprovokuje.       

EROTICKÁ VÝBAVA: Líčení, pracovní oděv, paruka, přilba, holínky nebo pracovní obuv, nářadí, ceník.

EROTICKÁ FEMM PODPORA: NacviK role a technických dovedností nebo konkrétní opravy, zapůjčení potřebné výbavy. výroba ceníku služeb, hlídání dětí (kino, koutek, bowling). 

EROTICKÉ VYUŽITÍ: Hodinovou manželku, opraváře nebo řemeslníka si můžete zahrát vždy, když bude potřeba něco opravit nebo namontovat ve formě erotické SHOW nebo NABÍDKY. 

26.1. DEN CELNÍKŮ - DŮKLADNÁ OSOBNÍ PROHLÍDKA

26.1. DEN CELNÍKŮ - DŮKLADNÁ OSOBNÍ PROHLÍDKA

EROTICKÝ DĚJ: Nečekaně zazvoníte u dveří v uniformě celníka a předložíte partnerovi soudní rozhodnutí o povolení k provedení osobní prohlídky z důvodu krácení Sexuálního počtu orgasmů poskytnutých partnerce v minulém roce. Nejprve ho vyslechněte a potom proveďte důkladnou osobní prohlídku. Pokud by nespolupracoval nebo kládl odpor nasaďte mu pouta a použijte přiměřené erotické násilí a tresty.  

EROTICKÁ VÝBAVA: Líčení dominantní, uniforma, paruka, obuv, donucovací a vyšetřovací pomůcky, erotický trestní sazebník. 

FEMM PODPORA: Nácvik role celníka, vymyslení vtipného a vzrušujícího scénáře, zapůjčení potřebného oblečení, výbavení a pomůcek, výroba Erotického trestního sazebník s tresty, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

EROTICKÉ VYUŽITÍ: Uniformy a drsné vystupování muži milují, takže tuto roli si můžete zahrát klidně častěji než jen v lednu. 

14.2. SVATÝ VALENTÝN - ČERVENÁ ROMANTIKA S DÁREČKEM PŘI SVÍČKÁCHARVĚ

14.2. SVATÝ VALENTÝN - ČERVENÁ ROMANTIKA S DÁREČKEM PŘI SVÍČKÁCHARVĚ

EROTICKÝ DĚJ: Každoročně slavený Den Svatého Valentýna je velmi variabilní svátek mezi zamilovanými partnery, proto vyjímečně necháme děj na vás. Jen připomínáme, že pokud má splnit zážitkovou, preventivní, zábavnou a vzrušující funkci měl by být každý rok v něčem originální, nový a překvapující. Samozřejmě vám rádi pomůžeme dovézt vaši představu k absolutní erotické dokonalosti od zajištění prostor, přípravy interiéru, erotické výzdoby, zapůjčení potřebných pomůcek, případně speciálního programu.        

EROTICKÁ VÝBAVA: Zajištění prostor, úprava interiéru, výzdoba, osvětlení, efekty, hudba, líčení, sexy šaty, obuv, scénář  

EROTICKÁ FEMM PODPORA: Zajištění prostor, pronájmu, výzdoba interiéru, kompletní příprava, zapůjčení výbavení a pomůcek, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

EROTICKÉ VYUŽITÍ: Valentýn je jen jeden, ale romantická večeře bez dětí při svíčkách s tancem, mazlením a milováním by měla být alespoň každé tři měsíce. 

3.2. DEN MODLENÍ - HŘÍŠNÁ EROTICKÁ ZPOVĚĎ

3.2. DEN MODLENÍ - HŘÍŠNÁ EROTICKÁ ZPOVĚĎ

EROTICKÝ DĚJ: Proměňte libovolnou místnost vašeho domu, bytu nebo jiných prostor na hříšnou erotickou modlitebnu a staňte se provokativní a dominantní sexy jeptiškou. Po příchodu partnera mu oznamte, že v rámci Mezinárodního Dne modlení se musí každý muž podrobit erotické zpovědi a následně odříkat a splnit erotické desatero. Potom muž poklekne a vy mu budete z Erotické bible pokládat záludné erotické otázky na které bude muset vtipně odpovídat. Po vyčerpání otázek ho odvedete do speciální zpovědnice s dírou na penis kde si budete hrát a přitom partnera zpovídat z jeho nejtanějších erotických fantazií.    

EROTICKÁ VÝBAVA: Úprava interiéru, líčení dominantní, kostým látkový nebo latexový, případně paruka, pomůcky, desatero, erotická bible. 

EROTICKÁ FEMM PODPORA: Výroba interiéru, nácvik role jeptišky, vtipné erotické desatero, erotická bible, zapůjčení kostýmu, výbavení a pomůcek, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

EROTICKÉ VYUŽITÍ: Tento velice zábavný erotický zážitek je mezi muži velmi oblíbený, proto pokud vám nevadí náročnější příprava interieru můžete partnera vyzpovídat a potěšit v roli sexy jeptišky častěji.    

8.3. MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN - DEN ŽENSKÉ NADVLÁDY

8.3. MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN - DEN ŽENSKÉ NADVLÁDY

EROTICKÝ DĚJ: Pokud příjde váš partner na MDŽ domů s kytičkou, bonboniérou a lahví vína připravte mu překvapení ve formě dominantní ženy a submisivního muže jemné a mazlivé formě. Pokud na MDŽ zapomene můžete přitvrdit a vybrat některou z variant Domina - Otrok, Únosce - Rukojmí, Nepřítel - Zajatec .... Je potřeba předělat jednu místnost na malou vyšetřovnu nebo mučírnu, kde si připravíte všechny pomůcky potřebné k uskutečnění zamýšlených erotických hrátek. Po příchodu muže domů ho vyprovokujte a donutíte k submisivitě v roli kterou mu určíte. Pro zlepšení zážitku mu předložíte Smlouvu o otroctví nebo Zatýkací rozkaz případně ho donutíte natočít video o výkupném a trestu který ho čeká.  

EROTICKÁ VÝBAVA: Úprava místnosti a interiéru, osvětlení, líčení, kostým a obuv, BDSM pomůcky, zbraně, videokamera, Smlouva o otroctví, Zatýkací rozkaz ..... 

EROTICKÁ FEMM PODPORA: Příprava interiéru, nácvik role domitní ženy, vtipný dokument, zapůjčení kostýmu, výbavení a pomůcek, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

EROTICKÉ UPLATNĚNÍ: Pokud vás bude partner zlobit, nebo nebude poslouchat bude vědět co ho doma čeká. Erotická mučírna, únos nebo zajetí se bude líbit každému muži.  

27.3. MEZINÁRODNÍ DEN DIVADLA - PŘIPRAVTE VZRUŠUJÍCÍ EROTICKOU PARODII

27.3. MEZINÁRODNÍ DEN DIVADLA - PŘIPRAVTE VZRUŠUJÍCÍ EROTICKOU PARODII

EROTICKÝ DĚJ: Na oslavu Dne divadla potřebujete v jednodušší formě konfekční figuríny nebo náročnější variantě jednu až dvě živé figurantky s kterými sehrajete pro partnera scénickou erotickou divadelní parodii podle předem vymyšleného scénáře. Ideálně vyberte to co zná nebo co se mu líbí. Je jedno jestli vyberete akční, vojenské, erotické téma, hlavní je aby to bylo vtipné, vzrušující a přesvědčivé.    

EROTICKÁ VÝBAVA: Upravená místnost pro daný scénář, figuríny nebo figurantky, líčení, paruky, kostýmy, osvětlení, ozvučení...  

EROTICKÁ FEMM PODPORA: Příprava interiéru, nácvik role, zapůjčení figurin nebo figurantek, zvukaře, osvětlovače, kostýmu, výbavení a pomůcek, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

EROTICKÉ UPLATNĚNÍ: Divadlo s erotickým podtextem je pro každého muže vzrušující, které dostane každého muže na kolena a vás v jeho očích do role nejlepší partnerky a milenky. Jedinou nevýhodou je náročnější příprava a realizace.  

28.3. VELIKONOCE - V HLAVNÍ ROLI PROVOKUJÍCÍ SEXY ZAJÍČEK

28.3. VELIKONOCE - V HLAVNÍ ROLI PROVOKUJÍCÍ SEXY ZAJÍČEK

DĚJ: Ve vhodný den upravíte libovolnou místnost vašeho domu, bytu nebo jiných prostor na hříšnou erotickou modlitebnu. V kostýmu sexy jeptišky přivítáte partnera na erotické zpovědi, která se koná každoročně v rámci Dne modlení. Přečtete mu Erotické desatero a poučíte ho, že nesmí lhát jinak bude potrestán. Následně mu budete z Erotické bible pokládat záludné erotické otázky na které bude odpovídat. Po vyčerpání otázek ho odvedete do speciální zpovědnice s dírou na penis a tam ho vyzpovídáte.   

VÝBAVA: úprava interiéru, líčení dominantní, kostým látkový nebo latexový, případně paruka, pomůcky, desatero, erotická bible. 

FEMM PODPORA: Výroba interiéru, nácvik role jeptišky, vtipné erotické desatero, erotická bible, zapůjčení kostýmu, výbavení a pomůcek, hlídání dětí (kino, koutek, bowling).

Pokud se vám vám i partnerovi bude erotická zpověď líbit můžete si na Jeptišku ve formě EROTICKÉ SHOW zahrát pod názvem JEPTIŠKA. 

3.4. DEN EROTICKÉHO PRÁDLA - UKAŽTE SE V PLNÉ KRÁSE

6.4. DEN SPORTU - VYZVĚTE PARTNERA NA EROTICKÉ UTKÁNÍ

12.4. DEN LETUŠEK - NA TENTO LET PARTNER V ŽIVOTĚ NEZAPOMENE

29.4. DEN TANCE - STAŇTE SE TANEČNICÍ A SVÁDĚJTE PARTNERA

30.4. DEN SEKRETÁŘEK - UKAŽTE ŽE JSTE VY TA NEJVÍCE SEXY SEKRETÁŘKA NEBO ASISTENTKA

1.5. SVÁTEK PRÁCE - STAŇTE SE SEXY ŘEMESLNICÍ

4.5. DEN HASIČŮ - UHASTE SVOU I PARTNEROVU SEXUÁLNÍ TOUHU

8.5. DEN VÍTĚZSTVÍ - NA TOHLE EROTICKÝ ÚTOK A OSVOBOZENÍ PENISU Z KALHOT NIKDY NEZAPOMENE

12.5. DEN OŠETŘOVATELEK - KAŽDÝ MUŽ MILUJE KDYŽ O NĚJ PEČUJE SEXY OŠETŘOVATELKA