AKCE NA PÁR MINUT ALE ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT

Předpokládáme že pojem rychlovka nejen znáte, ale že jste ji v nějaké formě prožila. Myslíme tím rychlý několikaminutový sex odehrávající se někde v autě, ve výtahu, na kuchyňeské lince nebo zkušební kabince. Logicky ji tak řadíme do spontanní erotiky, protože jejím spouštěčem je okamžitý chtíč a vášeň. Nejčastěji jsou praktikovány na začátku vztahu v období zamilovanosti, kdy dochází k sexuální fascinaci za kterou může zejména hormon adrenalin. Ten způsobuje výbuchy touhy a okamžitou potřebu sexu. V druhé fázi zamilovanosti nahradí část adrenalinu hormon fenyletylamin (FEA), který je vylučován limbickou části mozku. Tento hormon je chemickým bratrem metamfetaminu (pervitinu), který vyvolává silnou euforii a nabuzení. Díky tomu je možné v období zamilovanosti považovat rychlovku za čistě spontanní záležitost. Postupem času se však vinou snížení hladiny obou hormónů a vinou sterotypu, stresu a únavy frekvence rychlovek snižuje až mnohdy zaniknou úplně. Určitě existují vztahy a manželství kde se vášnivá a divoká rychlovka občas vyskytne i po desetiletích soužití, ale věřte že je to jen malé procento těch šťastnějších. Pro ty méně šťastné ženy, které si svou poslední vášnivou rychlovku snad už ani nepamatují, nebo ji vůbec neprožily máme návod jak partnera k vášnivé rychlovce vyprovokovat.

PROVOKATIVNOST SE DÁ NAUČIT A NATRÉNOVAT

PROVOKATIVNOST SE DÁ NAUČIT A NATRÉNOVAT

Pokud máte rychlovky ráda ale nějak se vám poslední dobou vyhýbají, musíte převzít aktivitu. Převzetím aktivity ale nemyslíme vnucování a podlézání, ale rafinované využívání vhodných SEXUÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ které vašeho partnera sexuálně vyprovokují. Nebude to sice z vaší strany 100% spontanní, ale bez vašeho aktivního přístupu to s vašim současným partnerem nepůjde. Z naší zkušenosti víme, že pokud sama vyprovokujete partnera k několika rychlým erotickým akcím, bude otázkou času kdy začne být aktivní. A v té chvíli už vám i partnerovi bude uplně jedno jestli byly vaše zážitky plánované nebo spontanní. Oba určitě oceníte zábavu a dobrodružství, které jste spolu při vzrušující akci prožili. Nečekejte na spontanní zázrak a zkuste vymyslet a naplánovat rychlovku sama. Jednak si tím ověříte jak jste na tom se svými sexuálními dovednostmi a jednak zjistíte, že příprava Erotické rychlovky je zábava. Než ale se samotnou přípravou začneme musíte příjmout skutečnost, že na vyprovokování rychlého sexu po deseti nebo dvaceti letech vztahu už nestačí jen vaše pohledy, doteky, vůně nebo hlas. Na to se můžete spoléhat na začátku vztahu nebo u mimopartnerského vztahu tedy u milenecké nevěry. 

S PŘÍPRAVOU VÁM RÁDI POMŮŽEME

S PŘÍPRAVOU VÁM RÁDI POMŮŽEME

Aby vaše rychlovka dopadla dobře je nutné promyslet všechny detaily a vyvarovat se chyb a nedomyšlenosti. Nejosvědčenější variantou je schůzka v naší akademii s FEMM KONZULTANTEM, který vám vysvětlí jak fungují mužské sexuální radary a navrhne několik osvědčených modelů jak vyprokovat vašeho partnera k rychlému sexu. Pokud budete mít zájem můžete se objednat k nám do Femm studia, kde máme malou videu učebnu, zrcadlovou zkušebnu, tréninkové figuríny i půjčovnu paruk, kostýmů a obuvi. V tomto studiu můžeme Erotickou rychlovku nejen vymyslet, naplánovat ale i nacvičit a to zajména ty pasáže ve kterých si nebudete jista, že je zvládnete. Jedná se zejména nácvik oslovení, vykání, změnu hlasu, gestikulaci a následnou abecedu BEZKONTAKTNÍHO SVÁDĚNÍ, které bude zodpovědné za partnerovo vzrušení potřebné k realizaci rychlého sexu. Myslete na to, že vzrušení muže spouští daleko více tajemnost a nečitelnost než partnerka kterou dokonale zná. Tyto mužské zákonitosti a přirozené faktory znamenají že jiný vzhled a neznámé nevypočitatelné chování je pro každého muže vždy vzrušivější než okoukaná partnerka s očekávatelným chováním a reakcemi. 

ZMĚŇTE VZHLED A POSUŇTE RYCHLOVKU NA VYŠŠÍ LEVEL

ZMĚŇTE VZHLED A POSUŇTE RYCHLOVKU NA VYŠŠÍ LEVEL

Ve Femm akademii používáme pět typů EROTICKÝCH IDENTIT, které jsou pro realizaci Zážitkové erotiky vhodné.      

  1. PARTNERKA - zůstáváte sama sebou včetně líčení a oblečení
  2. MILENKA - sexy líčení, účes, oblečení a k tomu svůdné chování  
  3. CIZINKA - díky paruky, brýlí, oblečení a chování změníte identitu
  4. CELEBRITA - napodobíte některou oblíbenou sexy celebritu 
  5. HEREČKA - zahrajete roli policistky, doktorky, prostitutky, studentky 

Každá identita má své výhody i nevýhody, takže výběr je třeba pečlivě zvážit. V každém případě vám musí výběr identity sedět  abyste byla přesvědčivá a pro partnera žádoucí. Na výběr identity totiž navazuje výběr STYLU CHOVÁNÍ který by měl odpovídat zvolené identitě. Příkladem: sexy policistka musí být akční a drsná, studentka stydlivá ale drzá a doktorka zase přísná a dominatní. V každém případě se to nesmí podobat domácímu sexu nebo večerní ložnicové klasice. K tomu slouží nevyčerpatelný výběr SEXY ROLI a  SEXY POVOLÁNÍ, které zajistí aby vám váš partner neodolal i kdyby z nějakého důvodu chtěl. K této roli vyberete vhodnou LOKALITU a MÍSTO, kde rychlovku na partnera připravíte a kde ji sehrajete. Může si vybrat frekventované místa (obchodní dům, kabinka, garáže, výtah, střecha, schodiště, toaleta v restauraci) nebo naopak klidné lokality (auto za městem, les, příroda, opuštěná budova). Záleží na tom jaký zážitek (riskantní, dobrodružný, nebezpečný, humorný...) má rychlovka ve vás a partnerovi zanechat. 

KLÍČOVÉ JE NAČASOVÁNÍ A MOMENT PŘEKVAPENÍ

KLÍČOVÉ JE NAČASOVÁNÍ A MOMENT PŘEKVAPENÍ

Na rychlovku se určitě nevyplatí pronajímat hotelový pokoj a bohatě vám postačí levnější veřejné prostory, budovy nebo auto. Při výběru místa však musíte zvážit několik kriterií. Pohodlí při sexu, riziko odhalení, únikové cesty i hlavně moment překvapení, který chcete při rychlovce dosáhnout. Ve Femm akademii vyučujeme a nacvičujeme pět typů setkání a vybíráme je podle stylizace, role, místa, logiky a přirozeného momentu překvapení. 

  1. AKTIVNÍ PŘÍCHOD - příjdete za partnerem kde by vás nikdy nečekal  
  2. NEVINNÉ VYLÁKÁNÍ - vylákáte nic netušícíhio partnera na nějaké místo  
  3. MASKOVANÉ ČEKÁNÍ - počkáte si v úkrytu až nic netušící příjde   
  4. OFICIÁLNÍ POZVÁNÍ - pozvete do kina, baru ale příjdete v přestrojení 
  5. POULIČNÍ SEZNÁMENÍ - sbalite ho v přestrojení na ulici nebo parkovišti

Po výběru správného setkání je potřeba promyslet a zvolit SPRÁVNÉ NAČASOVÁNÍ (ráno, v poledne, večer), aby nevznikly nečekané komplikace. Ve variantě s pozvánkou je potřeba vyrobit věrohodnou POZVÁNKU, PŘEDVOLÁNÍ, OZNÁMENÍ, VÝZVU, případně použít  pro vyvolání setkání nebo vylákání nic netušícího patrnera naše figuranty, kteří vašemu partnerovi zatelefonují nebo pod nějakou záminkou přímo osloví. 

ZÁBAVNÁ ZKOUŠKA NA NEČISTO

ZÁBAVNÁ ZKOUŠKA NA NEČISTO

Pokud jste si určila místo, načasování a máte vymyšlenou pozvánku bude nutné promyslet a vytvořit originální sexy VZHLED, ÚČES, případně vybrat PARUKU, KOSTÝM, OBUV, a další potřebné POMŮCKY A DOPLŇKY, které k realizaci erotické rychlovky budete potřebovat. Co nebudete mít doma a nebudete chtít kupovat můžete si půjčit v naší FEMM PŮJČOVNĚ, kde si potřebné věci můžete hned vyzkoušet. Rovněž si můžete v naší VIZUÁLNÍ ZKUŠEBNĚ vyzkoušet komplexní proměnu včetně líčení, kostýmu a role. Součástí této zkoušky jsou fototesty nebo videotesty testy, které vám pomohou odhalit případné chyby nebo nedokonalosti jak na vzhledu, tak v chování. Tím by byla fáze příprav uzavřena a začíná fáze realizace. Prvním bodem realizace každé rychlovky musí být zábavné a vzrušující SETKÁNÍ, které partnera vyprovokuje k rychlému sexu. Tento okamžik pravdy ukáže zda byl nápad i erotická zápletka dobře promyšlena. Tuto nejtěžší etapu setkání na které navazuje BEZKONTAKTNÍ SVÁDĚNÍ si rovněž můžete natrénovat v našem Femm studiu. Tento nácvik se většinou provádí před zrcadlovou stěnou s figurínou do té doby, dokud není projev a chování bezchybné, přirozené, přesvědčivé a provokativní.  

NEKOMPROMISNÍ A PŘESVĚDČIVÁ, PROSTĚ NEODOLATELNÁ A SEXY

NEKOMPROMISNÍ A PŘESVĚDČIVÁ, PROSTĚ NEODOLATELNÁ A SEXY

Erotická rychlovka je blesková akce a převědčivost vašeho vzhledu i chování je základem úspěchu. Potřebujete v partnerovi probudit a rozdráždit všechny jeho důležitá smyslová centra, stejně jako jste mu je dokázala rozdráždit na začátku vašeho vztahu v období seznamování a poznávání. Také pamatujte, že Erotická rychlovka není určena na  mazlení a romantiku, ale na rychlý sex proto vybírejte ty techniky, které jsou pro rychlovku vhodné. Využijte k tomu naplno svůj vzhled, hlas, chování a činnost kterou před partnerem předvedete a zahrajete. Někdy situace bezkontaktní svádění neumožňuje, proto po setkání dochází k rychlému PŘIBLÍŽENÍ a dotekovým technikám, které naleznete v DOTEKOVÉ ABECEDĚ. V Erotické rychlovce není vhodné jemné hlazení, nežné objímání a líbání ale DOMINATNÍ CHOVÁNÍ a agresivnější techniky jako je PŘITAHOVÁNÍ, TLAČENÍ, STRKÁNÍ, MAČKÁNÍ, ŠKRÁBÁNÍ, ŠKRCENÍ, KOUSÁNÍ. K těmto technikám pokud to situace dovoluje připojte rychlé SVLÉKÁNÍ nebo TRHÁNÍ oblečení s následným frontálním útokem na všechny partnerovy erotogení zóny. 

HLAVNĚ RYCHLE ABY VÁS NĚKDO VYRUŠIL

HLAVNĚ RYCHLE ABY VÁS NĚKDO VYRUŠIL

Pokud jde o úspěšné vyvrcholení muže ne všechny techniky  STIMULACE PENISU, jsou při rychlovce vhodné. Některé situace vám dovolí použít jen velmi nenápadně zavřenou dlaň (třeba v restauraci pod stolem) v jiných budete moci použít ústa nebo si užít intimní styk v několika pozicích. Pokud ovládáte všechny stimulační techniky, nebude pro vás těžké vybrat tu správnou, účinnou ale zároveň i proveditelnou variantu, která partnera přivede k vyvrcholení. To se týká i pozic při SEXUÁLNÍM STYKU, které musíte přizpůsobit daným podmínkám. Nezapomeňte ani na čas, protože ve výtahu nebo na toaletě v restauraci budete muset dosáhnout vyvrcholení u muže daleko rychleji než při rychlovce v autě někde hluboko v lese. Zatímco u vašeho partnera může dojít k VYVRCHOLENÍ během jedné minuty, u ORGASMU ŽENY je takový čas k dosažení orgasmu nereálný. Pokud si chcete orgasmus budete chtít užít i vy, vyberte místo kde bude mít váš partner dodtatek času a prostoru na orgasmu pracovat. Můžete si sebou vzít oblíbenou erotickou pomůcku, která vašemu partnerovi s orgasmem spolehlivě pomůže. V případě že zvolená varianta rychlovky partnerovi vaši stimulaci neumožní (bude třeba spoutaný) můžete si zážitek sama zpříjemnit vibračními kalhotkami. 

S NÁMI SE SE STANETE EROTICKOU TOP STAR

S NÁMI SE SE STANETE EROTICKOU TOP STAR

Erotická rychlovka je z mého pohledu Femm poradce i muže, partnera a otce toužícího po vzrušujícím sexu velmi účinnou zbraní v boji proti sexuálnímu stereotypu a nudě. Doporučuji ji zařazovat do sexuálních aktivit partnerů v kterékoli fázi vztahu. Zvláště varianty se změnou identity jsou pro muže stejně vzrušující a intenzivní jako sex na začátku vztahu, kdy jste byla pro partnera ještě cizí, nová, neokoukaná, neosahaná a nečitelná žena. Správně vymyšlená rychlovka, která vašemu partnerovi poskytne mix vizuálního vzrušení, tělesné rozkoše, dobrodružství, rizika a pocitu zakázaného ovoce je pro každého muže daleko více sexy než nevěra s cizí ženou. Buďte nápaditá, nebojte se experimentů a ukažte partnerovi, že patříte do erotické LIGY MISTRŮ, zatímco při nevěře s cizí ženou se bude cítit jako v okresním přeboru. Realizace rychlovek se nebojte protože milující partner aktivity které pro něj z láskou vymýšlíte vždy ocení a přivítá. V případě, že v současné době milujícího partnera nemáte věřte, že se vám všechny nové sexuální dovednosti vaše seznamování nejen usnadní ale i rozšíří možnost výběru. V případě potřeby nás kontaktujte a nějakou skvělou erotickou rychlovku pro vás a vašeho partnera vymyslíme. To ale neplatí v případě blížících se vašich nebo partnerových narozenin, jmenin, případně vašeho výročí seznámení nebo svatby. Pro tyto případy máme pro vás v nabídce jiný typ zážitkové erotiky a tou je slavnostní a romantická EROTICKÁ OSLAVA.