UDĚLEJTE Z NAROZENIN SKVĚLÝ EROTICKÝ ZÁŽITEK

Erotická oslava je slavnostní a romantická intimní událost mezi partnery. Připravuje se nejčastěji jako součást oslavy narozenin, jmenin, výročí seznámení nebo svatby. Tento typ zážitku můžete použít i při oslavě osobních a pracovních úspěchů nebo karierního povýšení. Podstatou Erotické oslavy je obohacení významného a slavnostního okamžiku nebo data o erotický zážitek. Základem Erotické oslavy je její kouzelná a vyjímečná atmosféra podtržená sváteční úpravou interiéru včetně stolování, výzdoby, ozvučení a dalších vhodných doplňků. To vše je doplněno o vaše slavnostní líčení, účes a šaty, které navodí tu správnou jiskřivou erotickou atmosféru. Posláním Erotické oslavy je prohlubování společných citových vazeb a fungující partnerské chemie, která jse základem každého dlouhodobého vztahu. Prožité pozitivní erotické zážitkyzlepšují nejen celkovou kvalitu vašeho vztahu ale obohacují váš sexuální život jako takový. Musíte ale vždy klást důraz na společenskou důležitost události a nezapomenout, že Erotická oslava není slavnostní večeře zakončená sexem. V Erotické oslavě není nejdůležitější sex, ale celkové slavnostní a romantické pojetí které bude pro vás oba úžasným a doživotně nezapomenutelným erotickým zážitkem. 

EROTICKÁ OSLAVA JE TAKOVÁ MALÁ SVATBA VE DVOU

EROTICKÁ OSLAVA JE TAKOVÁ MALÁ SVATBA VE DVOU

Erotická oslava je pravý opak předcházející Erotické rychlovky. Žádný rychlý sex ani v autě, ani někde v kabince nebo ve výtahu. Je to o čase, který si na sebe uděláte, o soukromí bez vyrušování, bez mobilů, bez dětí, stresu a spěchu. Prostě o vás dvou. o vás dvou a vzájemné blízkosti, intimitě, pohledech, dotecích, jídle, pití, tanci a příjemném prožitku s milovanou osobou. Erotická oslava je náročnější na přípravu interieru, vašeho vzhledu, výběr šatů, jídla nebo cateringu. Na druhou stranu je zase jednodušší na realizaci, protože na rozdíl od předchozí Erotické rychlovky má absolutně volný průběh a přirozený vývoj bez časového tlaku a scénáře. Jednodušší Erotickou oslavu s večeří, svíčkami, povídáním, tancem a mazlením si určitě s trochou naší inspirace zvládnete připravit sama. Pokud chcete připravit pro sebe a partnera náročnejší Erotickou oslavu s doprovodným programem, efekty a speciálním překvapením můžete oslavu koordinovat s naší akademií. Femm akademie vám pomůže nejen radou a nápady, ale může vám pomoci i s přípravou, případně zajistit komplet oslavu včetně zajištění pronájmu, výzdoby, cateringu a programu. 

BUĎTE SVŮDNĚJŠÍ A ODVÁŽNĚJŠÍ NEŽ NA PLESE NEBO FIREMNÍM VEČÍRKU

BUĎTE SVŮDNĚJŠÍ A ODVÁŽNĚJŠÍ NEŽ NA PLESE NEBO FIREMNÍM VEČÍRKU

Na Erotické oslavě na rozdíl od jiných zážitkových událostí nemáte jinou možnost IDENTITY než být partnerova nebo manželova milenka. Pokud zůstanete Partnerka velmi těžko se vám bude dodávat oslavě potřebné mimořádné kouzlo tohoto vyjímečného dne. Použití dalších našich používaných identit jako je Cizinka, Celebrita nebo Herečka jsou pro Erotickou oslavu naprosto nelogické a nevhodné. Erotická oslava je o vás dvou a není to žádná hra ani show. Je to důstojná oslava ve společenském stylu proto musíte jít vždy sama za sebe, jen v co nejvíce sexy provedení. Sexy v tomto případě ale neznamená levně, podbízivě nebo vulgárně, ale svůdně, elegantně a reprezentativně. Standardně doporučujeme slavnostní výraznější večerní líčení, společenský účes, elegantní šaty a obuv na vyšším podpatku. Šaty mohou být klidně trochu více střižené a odhalovat i ty části těla, které by ve společnosti, v divadle nebo na firmením večírku nevhodně provokovaly a byly už za hranou požadované normy. Nebojte se tedy výstřihů a rozparků, protože si můžete dovolit daleko více než ve společnosti cizích můžů a žen. V žádném případě ale neuvažujte o oslavě v nějakém sexy kostýmu třeba policistky, sestřičky nebo studentky nebo jen v erotickém prádle. 

UKAŽTE PARTNEROVI ŽE UMÍTE BÝT ZATRACENĚ SEXY

UKAŽTE PARTNEROVI ŽE UMÍTE BÝT ZATRACENĚ SEXY

Oslava narozenin i všechna výročí jsou vázaná na konkrétní datum a na rozdíl od ostatních erotických akcí ji nelze z nějakého důvodu zrušit nebo nebo posunout. To je důvod přípravu Erotické oslavy nepodceňovat a vše plánovat s dostatečným časovým předstihem To nesouvisí jen se zajištěním kadeřníka, šatů a obuvi ale i s včasným zajištěním vlastních nebo pronajatých prostor včetně  jejich slavnostní výzdoby. Také včasná výroba a zaslání stylové EROTICKÉ POZVÁNKY, musí být s předtihem aby i partner měl možnost si vše zajistit a zorganizovat a nebyl v době oslavy nikým a ničím rušen. Jednu z nejdůležitějších roli při erotické oslavě bude hrát váš vzhled proto si včas zajistěte vše kolem osobního stylingu. Co se týče účesu určitě nedoporučujeme copánky ale jinak se fantazii meze nekladou. Drdoly, hřívy, žehlení, příčesy ale ani doplňková sexy paruka v barvě vašich vlasů nemusí nic pokazit. Zkuste být nová a trošku jiná ale zase ne úplně cizí. Na inspiraci pro slavnostní sexy líčení se můžete podívat do naší galerie VZHLED A ÚČES nebo se můžete objednat přímo do naší Femm zkušebny kde si mužete pomocí desítek paruk vyzkoušet jiné střihy a barvy vlasů a k tomu i jiné typy sexy líčení, kterým na Erotické oslavě partnera oslníte. 

NA OSLAVU JE VHODNÁ I KRÁTKÁ SEXY VARIANTA

NA OSLAVU JE VHODNÁ I KRÁTKÁ SEXY VARIANTA

Co se týče společenských šatů tak těch moc k zapůjčení nemáme ale krátké sexy šatičky a obuv v půjčovně máme. Zjistěte si s předstihem co máte a nemáte, co budete potřebovat objednat a koupit a co si případně můžete v naší FEMM PŮJČOVNĚ půjčit. Návštěva naší půjčovny vám může posloužit jako taková malá zkušební generálka, která napoví který outfit na připravované Erotické oslavě zvítězí. Protože nejde jen o vás, ale i partnera doporučujeme promyslet vhodnou, vtipnou a zábavnou STYLIZACI A ZAMĚŘENÍ oslavy, která se bude líbit nejen vám ale i vašemu partnerovi. To znamená vybrat MÍSTO kde oslavu připravíte (hala, terasa, zahrada, bazén, chata, hotel) s následnou UPRAVOU INTERIÉRU, který bude mít nějaký tématický nebo dobový nádech (klasický, karibský, japonský, rustikální, arabský, industriální, vintage, retro...) a zajistit aby bylo na čem sedět, jíst, tancovat, milovat a bavit se. Takto připravený prostor doporučujeme kvůli atmosféry zatemnit a správně osvětlít (svíčky, bodovky, UV lampy, světelné a mlhové efekty) správně ozvučit dle stylu hudby (vážná hudba, pop, rock, balady, poslechovka, taneční) a doplnit o květinové dekorace, tématické předměty a věci potřebné ke stolování a milování.

VÝBRAT MÍSTO, UPRAVIT INTERIER, ZAJISTIT PROGRAM A CATERING

VÝBRAT MÍSTO, UPRAVIT INTERIER, ZAJISTIT PROGRAM A CATERING

Nejčastější se Erotická oslava připravuje přímo v místě bydliště, tedy v domě nebo bytě, kde si buď sama nebo s naší pomocí úpravíte prostory. Dům dává dalko více příležitostí, protože v teplejším období můžete využít terasu nebo zahradu. Velmi oblíbenou variantou je víkendový pronájem útulné chaty s krbem a zázemím, kde je oslava spojena i se sportováním nebo turistikou, pobytem na horách, na kole, běžkách nebo relaxační zóně. Vlastní oslava je potom jen překvapivou erotickou třešničkou na dortu. Pro pokročilé a dlouhodobé uživatele zážitkové erotiky, kteří si nevystačí s květinami a svíčkami upravujeme tématicky místnost pomocí jednoduchých kulis, aranžerských pomůcek, speciálního osvětlení, ozvučení a mlhových efektů. Pro náročnější klienty můžeme zajistit Erotickou oslavu jako komplet REALIZACI ZÁŽITKU včetně cataringu, obsluhy a doprovodného předem připraveného programu. To platí i pokud se oslava koná mimo vaše bydliště a je třeba zajistit krátkodobý pronájem vhodných prostor. nebo hotelového pokoje, kde počítejte s omezenýmy možnostmi kreativních úprav a přestaveb interieru. 

VYCHUTNEJTE SI KOUZLO OKAMŽIKU A POHRAJTE SI S PARTNEREM

VYCHUTNEJTE SI KOUZLO OKAMŽIKU A POHRAJTE SI S PARTNEREM

Posledním úkolem je vymyslet originální a nevšední SETKÁNÍ, které partnera příjemně překvapí, svátečně naladí a vytvoří tu správnou erotickou atmosféru. Potřebujeme abyste v jeden okamžik zapůsobila na všechny partnerovy smysly svátečním prostředím, tématickou výzdobou, osvětlením, vůní, hudbou a do toho vstoupila vy krásně nalíčená, učesaná v nadherných šatech. Přivítání muže a PRVNÍ DOJEM kterým na něj zapůsobíte během prvních několika vteřin ukáže správnost volby místa,  stylizace i vašeho zevnějšku. Následný děj a jeho posloupnost je se může měnit podle vývoje situace a podle reakcí partnera. V každém případě i když musíte dodržet základní program oslavy (přání, přípitek, večeři, povídání, polibky, tanec) nesmíte ani na okamžik zapomenout že jde o Erotickou oslavu. Máte na všechno dostatek času, proto je vhodné partnera napínat a prokládat běžnou činnost s provokativním a dráždivým chováním. To znamená prokládat základní program oslavy vhodnýmy typy BEZKONTAKTNÍHO SVÁDĚNÍPŘIBLIŽOVÁNÍM A VZDALOVÁNÍM doplněným o provokativní  DOTEKY na těch nejcitlivějších místech. Tyto žhavící situace několikrát opakujte s pasivním ochlazením aby se erotická atmosféra a napětí postupně zvyšovalo. 

NENECHTE HO NA POCHYBÁCH A UKAŽTE KDO JE NEJLEPŠÍ MILENKA

NENECHTE HO NA POCHYBÁCH A UKAŽTE KDO JE NEJLEPŠÍ MILENKA

Pokud jste partnera dostatečně potrápila mixem provokativního SVÁDĚNÍ a cílených DOTEKŮ a dostatečně užila pracně připravené oslavy (jídlo, tanec, povídání, polibky, něha) můžete přejít do další fáze Erotické oslavy. V této fázi určitě nevynechejte z naučených SEXY DOVEDNOSTÍ rafinované techniky SVLÉKÁNÍTĚLESNÝCH HRÁTEK v erotogenních zónách. Prokládejte typy STIMULACI PENISUSEXUÁLNÍHO STYKU s narozeninovou erotickou zábavou.  Udržujte erotické napětí, svádění a provokování střídejte s odmítáním a zdržováním a doveďte partnera do erotického nebe. Využíjte magickou moc EROTICKÉ OSLAVY a dopřejte si jednou až dvakrát do roka tento nezapomenutelný erotický zážitek. Femm akademie vám samozřejmě pomůže vymyslet, připravit i zrealizovat jak celkovou stylizaci, tak upravit prostory a zajistit veškeré služby související s nezapomenutelnou Erotickou oslavou. V případě, že v nejbližší době žádné narozeniny ani výročí neslavíte nemusíte se Zážitkové erotiky vzdávat. Pro každý kalendářní měsíc pro vás máme připravený alespoň jeden až dva tématické EROTICKÉ SVÁTKY pomocí kterých můžete s partnerem zažít další vtipnou a vzrušující akci.