PETRA zlepšení z 59 na 92 bodů

Jmenuji se Petra a začalo to tím, že jsem náhodou potkala kamarádku. Byla štíhlejší, nový účes a úplně jinak oblečená než když jsem ji viděla naposled. Prostě sebevědomá sexy kočka. Dala mi vizitku s adresou www.femm.cz a řekla abych na to mrkla, že by se mi to mohlo líbit i hodit. Byla jsem hodně zvědavá, protože jsem vůbec nevěděla o co jde. Ten večer jsem celý strávila u počítače prohlížením stránek Clubu Femm. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Bylo to úplně něco jiného než všechny fitka, kosmetiky a hubnoucí poradny které jsem znala. Hned jsem věděla, že to chci aspoň zkusit. Byla jsem přesvědčena že na tom nebudu špatně a získám hned na prvních testech to nejlepší členství. V té době jsem občas chodila do fitka a několikrát týdně chodila běhat. Kondici jsem měla dobrou a při výšce 170 jsem vážila 62kg. Naivně jsem si myslela, že se dostanu hned mezi pokročilé :-). Po prostudování stránek jsem byla natolik natěšená, že jsem se rozhodla hned přihlásit a absolvovat celou povinnou oblast MOJE MOTIVACE. Ještě ten večer jsem splnila (krok 1) a napsala MOTIVAČNÍ PŘIHLÁŠKU, kterou jsem odeslala na email. Odpověď mi přišla druhý den s telefonním kontaktem na hlavního koordinátora. Zavolala jsem a požádala o (krok 2) MOTIVAČNÍ POHOVOR. 

Motivační pohovor (krok 2) jsem navrhla v kavárně, kde jsem s hlavním koordinátorem probrala moji motivaci a cíle, kterých bych chtěla dosáhnout. Pohovor dopadl dobře. Domů jsem si odnesla členskou smlouvu s klubovými pravidly a časem na rozmyšlenou. Podpisem smlouvy se totiž zavazuji dodržovat pravidla na kterých se oboustranně dohodneme. Nic záludného ale chodit každé tři měsíce na srovnávací testy nedokáže každý. Já ale hned věděla, že právě tento systém vedení a kontroly s povinností se někomu zodpovídat nutně potřebuji. To je právě to, proč se všechny holky v klubu zlepšují. Podepsala jsem a objednala se na MOTIVAČNÍ TESTY, které jsou zdarma (krok 3). Nejdříve focení, vážení, měření, testy kondice a silové vytrvalosti. Ty dopadly dobře a lehce nad průměrem. Potom přišel na řadu celulitidový test, takže nástup v dvoudilných plavkách. Svůj zadek jsem viděla mnohokrát ve zkušební kabince tak jsem žádné překvapení nečekala. Statický a dynamický test ale odhalí i to co nevidíte. Já jsem byla po tom, co jsem uviděla na obrazovce šokovaná. Nikdy jsem netušila jak strašně vypadá můj zadek a stehna!!! Byla jsem ale ujištěna, že se to dá opravit. Převzala jsem ČLENSTVÍ typ Silver s 59 body (krok 4) a získala slevu 29,5%. Výsledek mě sice zklamal, ale o to více motivoval začít na sobě makat a absolvovat všechny další povinné motivační kroky. Tím jsou (krok 5) PRIORITY a (krok 6) PLÁNOVÁNÍ. 

Vybrala jsem si v oblasti MOJE KONDICE kombinaci několika tréninků týdně. Navíc jsem jednou týdně docházela na teoretické lekce z oblasti MOJE ZNALOSTI. V nich jsem se dozvěděla hodně nových a zajímavých informací o ženách, vztazích a sexu. To hlavní co jsem se na lekcích naučila, je vidět se nejen očima ženy ale i pohledem muže. Zjistila jsem co je důležité pro mě, pro partnera, pro vztah, pro udržení vášně nebo jak předcházet nevěře. Zároveň jsem ale měla před očima ten svůj celulitidový zadek, proto jsem se přihlásila hned i do oblasti MOJE POSTAVA. Poctivě jsem prošla prvními pěti programy a řídila se radami trenérů. Přehodnotila i používání antikoncepce, přestala jíst problémové potraviny, v kanceláři střídala židli s fitballem, pod stolem vyzouvala lodičky a pumpovala lýtka. Dostat se totiž do šestého programu CELULITIDA se nedá s nadváhou a to ani s malou. Já dostala vzhledem k mé postavě typu hruška podmínku snížit hmotnost z 62 kg na 56 kg (BMI z 21,5 na 19,5). Toho jsem dosáhla postupným ubráním cca 15% z kalorického příjmu a kombinováním tréninků na kole, běhu, step aerobiku, TRX a fitness tréninků se zátěží. Na některé tréninky jsem chodila s trenérem a některé jsem zvládla sama. Nejraději jsem jezdila na skupinové tréninky na kole a víkendové výšlapy na Praděd, na Lysou nebo Kraličák.

Kondička šla nahoru, technika se zlepšovala a já měla ze sebe radost. Po půlroce se mi podařilo váhu dostat na 56,5 a byla jsem přijata do programu CELULITIDA, kde jsem konečně mohla začít řešit svůj největší problém. Myslím že kombinace výživy, tréninku, masáží, přípravků, zábalů a prokrvování postižených partií je opravdu funkční. Stálo mě to sice hodně času, usilí i peněz, ale výsledek je pro mě samotnou ohromující. Důkazem jsou mé fotky z pláže na Krétě z klubového soustředění. Výsledek rok trvající snahy a dřiny mě uspokojil a já byla hrozně spokojená a pyšná na své výsledky. Nová postava, nový zadek a vše jen pomocí tréninků a systému v Clubu Femm. Díky mému zlepšování kondice i postavy jsem se postupně dostávala na vyšší indexové číslo a začala jsem stoupat po žebříčku Clubu Femm až do první desítky. Využila jsem ještě program SYMETRIE který je takovým dolaďovačem postavy. Prostě aby postava nebyla ani moc svalnatá, ani moc hranatá, ani povadlá nebo nesymetrická, vypadala žensky a sexy. K tomu samozřejmě patří program DOJEM, což je takový plavkový vyhodnocovací test. Kontroluje střih plavek, opálení ani moc ani málo, depilaci, péči o chodidla a nehty. Prostě celkový dojem. Program ÚPRAVY jsem nevyužila, protože zatím nepotřebuji ani botox, ani liposukci ani lifting.  

S lepšími výsledky stoupalo nejen mé sebevědomí i index. Dosáhla jsem na 92 bodů, získala Master členství, slevu 46% a dostala se do TOP 10. Tím se mi také otevřely dveře do dalších oblastí určené jen pro členy 70+. Toho jsem hned využila a přihlásila do oblasti MOJE PROMĚNY. V lekcich TVÁŘ jsme na PC experimentovali s obličejem. Zkoušeli jsme třeba změnu tvaru obočí nebo jak by vypadalo zvětšení rtů. V maskérně jsem potom absolvovala asi deset lekcí líčení. Líčení pracovní, sportovní, společenské, sexy jemné, sexy svůdné, sexy provokativní... Tyto lekce líčení jsem spojila s lekcemi ÚČES v parukárně. Tam jsem hned poznala které střihy a barvy mi nesluší a které k mému obličeji skvěle sedí. Každý pokus se fotí a všechny zkoušky se srovnávají a vyhodnocují. Tím se dá opravdu předejít zbytečným chybám u kadřnice. To samé platí i o oblečení a outfitech. Díky mé hmotnosti 56 kg jsem si mohla v kostymérně vyzkoušet na lekcích OBLEČENÍ v podstatě všechny modely. Zkouší se, fotí, srovnává a hodnotí co mi sluší a v čem jsem sexy. Jenže tvář, účes a oblečení není všechno. Zjistila jsem, že neumím chodit v lodičkách na jehlách nebo sexy botech na platformách. Neuměla jsem si ani sednout a vstát z nízké sedačky v minišatech a v botech na vysokých podpatcích. Trapas kterému jsem se chtěla do budoucna vyvarovat, proto jsem absolvovala i lekce CHŮZE a POZICE. U těchto nácviků navíc vyšlo najevo, že se vůvec neusmívám a nedívám do očí. Tak jsem absolvovala i lekce GESTA, KOMUNIKACE a SITUACE, kde se trénují tyto dovednosti v jednoduchých modelových situacích. Nejraději ale mám komplexní PROMĚNY kde proměňuji v co nejvíce sexy ženu a buď fotíme nebo v přestrojení vyrazím překvapit svého partnera. 

Čím déle jsem do klubu chodila, tím více jsem chtěla pokračovat ve svém zlepšování a zdokonalování. Do této doby mi vůbec nepřipadalo divné, že můj sex s partnerem začínal i končil postelovou klasikou v ložnici. Jenomže zlepšení postavy a sexy proměny mě inspirovaly a dodávaly chuť všechno změnit. Už jsem nechtěla být nudnou partnerkou, proto jsem se přihlásila do oblasti MOJE DOVEDNOSTI což je něco jako herecká sexy škola. Učíme se svádět, provokovat, hrát sexy role a různá zajímavá povolání. Začátky sice nebyly lehké, protože na první lekci bylo mým úkolem na zkoušku zahrát milenku která chce svou svůdností upoutat pozornost muže, v tomto případě sedící mužské figuríny. V tréninkovém zrcadle které je za figurínou jsem viděla nejistou, topornou a trapnou ženskou, která vůbec neví co má dělat. Kde se ale má normální žena takové dovednosti naučit pokud neabsolvovala nějakou taneční nebo hereckou školu. Všechno se dá ale naučit, jen je nutné vědět jak. Na radu trenéra jsem se na nácviky vždy namaskovala jako cizí žena. Jiné oblečení, paruka, brýle a vše je najednou o hodně jednodušší než když hraju samu sebe. Ta cizí sexy žena kterou vidím v zrcadle je totiž daleko odvážnější. Když k tomu přidáte hudbu a světelné efekty dostanou nácviky uplně jinou atmosféru a člověka to úplně strhne. Během několika měsíců jsem absolvovala lekce SETKÁNÍ, ZÁPLETKY, SVÁDĚNÍ, PROVOKACE, PŘIBLÍŽENÍ a DOBÝVÁNÍ. Naučila jsem se i nějaké ROLE, POVOLÁNÍ a POSTAVY takže jsem dokázala zahrát třeba drsnou rebelku, rozmazlenou barbínu, přísnou učitelku, starostlivou sestřičku nebo agresivní dominu. Navíc to není jen že se učíte, ale je to svělá zábava a odreagování. 

I když byste stokrát nechtěla pokračovat ve svém zlepšování a zdokonalování, tak to nejde. Být sexy a cítit se sexy je prostě  návyková věc. A nejen to být svůdná, přitažlivá a zábavná, ale být i technicky a dovednostně zručná. A právě na to se specializuje oblast MOJE TECHNIKY. Pro někoho to může být trochu indiskrétní a choulostivé, ale pro mě je to v pohodě. Začíná se lekcí DOTEKY kde jsem se učila dotekovou abecedu. Netušila jsem kolika způsoby se mohu muže dotýkat. Rukama, nohama, tělem nebo různými předměty. Do tohoto okamžiku jsem nikoho nebouchla, nikoho nežduchla a nikomu nedala facku, ale pokud chcete zahrát partnerovi drsnou policistku, rebelku nebo dominu musíte zvládnout i toto s nejvyšší možnou přirozeností a uvěřitelností. V lekci ČINNOSTI se nacvičuje fyzická manipulace s mužem a to podle konkrétní nacvičované role. Další lekcí je SVLÉKÁNÍ kde jsem se naučila svléknout figurínu třeba nůžkami, břitvou nebo nožem. Nikdy jsem netušila že dokážu rukama roztrhnout košili, nebo zubama vytáhnout pásek z kalhot. Lekce HRÁTKY je zaměřena na dráždění mužských erotogenní zón. Stovky typů kde všude a čím vším se dá muž vzrušovat. Lekce STIMULACE je přehlednou ukázkou různých stylů, způsobů a technik jak mohu muže přivést k vyvrcholení. Opět musím uznat, že jsem se technicky zdokonalila a kreativně obohatila o velmi sofistikované dovednosti. V lekci AKTIVITY jsem se učila aktivní techniky a na lekcích PODPORA pasivní podpůrné techniky kdy je aktivní partner. Je to zejména navádění partnera na činnosti, které se mi líbí a které chci aby dělal. Předposlední lekce VYRCHOLENÍ je v podstatě video encyklopedie způsobů jak přivést muže k vrcholu. Poslední lekce FANTAZIE je taková nepřímá lekce pro naše partnery. V ní jsem vybrala všechny aktivity, činnosti a situace, které bych s partnerem chtěla dělat a ve formě vybraných video klipů a ty jsem proložila tématickými mluvenými vstupy v různých sexy kostýmech s parukami. Vzniklo z toho velmi inspirativní vzrušující video, které nabízelo partnerovi jasný návod jaký sex se mi líbí a co bych s ním chtěla zažít. A výsledek? Přibylo nejen více mazlivého a romantického sexu, ale i akčních a dobrodružných zážitků. 

Další oblast MOJE ZÁŽITKY byl pro mě návod jak proměnit ložnicovou nudu a skomírající spontánnost za nezapomenutelné a zábavné erotické zážitky. I já jsem pochopila, že pokud nebudu občas jiná, cizí, tajemná, nevypočítatelná, neokoukaná a vzrušující, bude moje sexuální kreativita uvadat a měnit se na stereotypní sex. A stereotyp se často mění v citové ochladnutí, odcizení, nevěru i možný rozpad vztahu což jsem nechtěla. Řekla jsem si tedy proč bych se aspoň jednou měsíčně nemohla změnit na zlobivou rebelku, něžnou masérku, luxusní prostitutku, vulgární rokerku, řemeslnici s vrtačkou nebo sexy sekretářku. Proto jsem si prošla všechny lekce a učila se jak si vybrat správný typ zážitku, jak vymyslet vzrušující scénář s chytlavou záminkou nebo zápletkou, jak připravit, upravit a naaranžovat prostory, jakými efekty ztajistit tu správnou erotickou atmosféru, jaký vybrat vzhled a kostým, jak vyrobit pozvánku, jak vše dobře načasovat. Je s tím sice více práce než s postelovou klasikou, ale stojí to za to. Věřte, že tyto MOJE ZÁŽITKY vám, stejně jako mě, posune sex na úplně jiný level. Kdybych o klubu věděla dříve a uměla tyto dovednosti, už bych dávno vše realizovala. Já mám nejraději OSLAVY, SVÁTKY, PŘEKVAPENÍ a SHOW. Mým nejlepším kouskem byla realizace MISE do kanceláře partnera v přestrojení za obchodní zástupkyni s vylákáním na rychlý sex do podzemní garáže. Myslím že i díky těmto prožitým společným zážitkům dokážeme s partnerem daleko lépe komunikovat a vycházet si vstříc. Dokonce mi sám od sebe doma více pomáhá, uklízí, nakupuje a vaří a to se počítá.    

MOJE REALIZACE je oblast která mi pomáhá převést vše co jsem se naučila do reálného života. Je to pro mě nenahraditelný pomocník bez kterého se při realizaci neobejdu. Když chci třeba pro partnera k narozeninám vymyslet nějakou zážitkovou oslavu nemusím nic pracně vymýšlet. Prostě využiji službu SCÉNÁŘE což je skvělá zásobárna narozeninových nápadů, námětů a zápletek. Služba PROSTORY mi zase pomůže s výběrem a přípravou prostor. Navrhne mi dekorace, vyrobí kulisy, vše nasvítí, ozvučí, přida efekty, vyrobí pozvánku ... Služba VYBAVENÍ je pro mě půjčovnou pomůcek a věcí, které k danému scénáři budu potřebovat. Službu PŘÍPRAVA využívám na svou osobní přípravu do které patří třeba líčení, česání, zapůjčení šatů nebo kostýmu, obuvi a doplňků, které bych jinak musela kupovat. Služba AKCE využívám při vlastním zážitku, když potřebuji odvoz nebo obsluhu při narozeninové oslavě. Službu FOCENÍ jsem využívala velmi často, protože jsem si nechala pravidelně nafotit sexy kalendář pro přítele. Službu NATÁČENÍ jsem využila při výrobě video pozvánek pro partnera na nějaký připravovaný zážitek. Službu DOUČOVÁNÍ jsem využívala když jsem potřebovala doučit nějakou roli nebo povolání. Službu SPOLUPRÁCE jsem využila, když jsem si potřebovala přivydělávat. Chodila jsem fotit tématické materiály do fotobank nebo jsem začala trénovat některé méně pokročilé členky. Snad pro vás bude můj příběh inspirací a motivací začít se zlepšovat stejně jako já. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.

Přihlášení