BEZKONTAKTNÍ SVÁDĚNÍ

1. STUPEŇ - FLIRTOVÁNÍ - PŘITAŽENÍ POZORNOSTI NA MĚ A MÉ CHOVÁNÍ 

2. STUPEŇ - SVÁDĚNÍ - PROBUZENÍ MUŽSKÝCH SMYSLŮ A JEJICH VZRUŠOVÁNÍ POMOCÍ VIZUÁLNÍCH A ZVUKOVÝCH PROJEVŮ   

3. STUPEŇ - PROVOKOVÁNÍ - VZBUZENÍ MUŽSKÉ TOUHY PO SEXU A SILNÉ VZRUŠENÍ POMOCÍ PROVOKATVNÍHO SEXUÁLNÍHO CHOVÁNÍ 

4. STUPEŇ - ODMÍTÁNÍ KOMBINOVANÉ S BODY 1-3 - ZVYŠENÍ TOUHY A ROZDRÁŽDĚNÍ MUŽE JAK JEHO PUDOVÉ, INTELEKTUÁLNÍ I SMYSLOVÉ SLOŽKY 

 

Čtvrtek, 17 Květen 2018 06:51 JANÁČKOVÁ / -IĆ Civilizace

Kopecký Miloš hra PtákovinaMnohé se diskutuje, co je považováno za letmý nevinný pohled, dotyk a co již za erotickou komunikaci. Našli jsme odborný článek, který vysvětluje, co je erotická nonverbální komunikace (Co je považováno za erotické v neverbální komunikací, autorem je psycholožka Laura Janáčková).

Sice autorka mluví o komunikaci v baru, parku, korzu, tedy na místech vhodných k seznámení, ale jistě si umíme představit i jiné prostředí, kde se odehrává to, co je v článku v úvodu pospáno:

„Hlavním úkolem ženy být viděna, hlavním úkolem mužů je zpozorovat ji a vyvinout akci. Na tomto základě vznikne jako první oční kontakt. Pokud je oční kontakt vzájemně udržen a eventuálně doprová­zen úsměvem, je vlastně předehrou přiblížení. Otevření konverzace pak může být úplně banální, například otázkou, kolik je hodin. Důležitý zde není obsah sdělení, ale vokální podbarvení, tón hlasu. V případě, že dialog pokračuje, rytmus řeči postupně akceleruje, je doprovázen prohloubením dýchání, zvýšením hlasitosti a naléhavosti, a to nezávisle na (ne)důležitosti obsahu."

Zajímavá je poznámka jako názor připisovaná sexuologovi P. Weisovi: „Podobné flirtování ve zkrácené podobě i mezi milenci či mezi manželi, u nich však vede rychleji k tělesnému kontaktu a k souloži. Úspěšný průběh sexuální interakce je zajištěn realizací jednotlivých sbližovacích fází v chování obou partnerů. Tato realizace je podmíněna vzájemnou synchronizací chování obou."

Nyní z odborného hlediska co jsou ony neverbální kontakty vedoucí k důvěrnosti.

Studijní práce identifikovaly deset stupňů vedoucích od prvních pokusů o sblížení až k pohlavnímu spojení:

prohlížení těla

sledování očí

ruka se dotýká ruky

ruka se dotýká ramene

paže objímá pas

ústa se dotýkají úst

ruka hladí hlavu

ruka laská tělo

ústa laskají tělo

ruka hladí genitál

Důležité ovšem je, jak k této akci má dojít, a to jsou neverbální milostné signály, které mohou opačné pohlaví vést k tomu, že si vše vysvětlí jako výzvu.

Za nejpřitažlivější u ŽEN, můžeme zařadit například:

vlající vlasy – prudké otočení hlavou na jednu stranu přehodí vlasy přes rameno, nebo je odhodí do obličeje

pootevřené rty – kosmetika nebo sliny po­užité pro navlhčení rtů zvyšují inten­zitu výzvy

pohled po očku – pohlédnout na muže částečně přivřenými víčky, odvrátit po­hled sklopením očí v okamžiku, kdy si muž pohledu povšiml a opětovné vrácení se pohledem

hra s předmětem válcového tvaru např. tužkou, cigaretou apod. je muži v kontextu dešifrována jako zájem

odhalení zápěstí – pomalé odhalení zá­pěstí a vystavení dlaně pohledu muže např. při čechrání vlasů apod.

úprava vlasů s následným pohozením hlavou zdůrazní ňadra a podpaží s vy­soce erotickým významem

rozevřené nohy stojící či sedící ženy jsou často dešifrovány jako sexuální výzva

opakované přehazování nohy přes nohu je též signálem přitažlivosti

U mužů:

všeobecně sebevědomé vystupování a gesta pro­zra­zující sebejistotu. Za sexuálně přitažlivá bývají někdy považována gesta jemně upozorňující na oblast genitálů např. kovboj­ský postoj, kdy jsou jeden nebo oba palce zaháknuté za opasek s prsty směřujícími dolů tak, že rámují slabiny. Dále např. lehké hlazení vnější plochy stehen či široký posed na židli apod.

SVÁDĚNÍ FIGURANTKAMI

SVÁDĚNÍ PARTNERA POMOCÍ ČTENÍ NEBO VYPRÁVĚNÍ EROTICKÉHO PŘÍBĚHU

MONOLOG OSOBNĚ TELEFONEM SKYPE, MESENGER

ČTENÍ PŘÍBĚHU

SVÁDĚNÍ VZDYCHÁNÍM

Vnímání a prožívání rozkoše je pochopitelně individuální záležitostí každé z nás. Jedna zcela neovladatelně své vzrušení vykřikuje do celého světa a další si svou intenzivní slast užívá pěkně potichoučku. Takto se nám to líbí, takto spontánně reagujeme. Ovšem muži mají, co se vzdychání týče, mnohdy trochu odlišné představy.
Partnerčino hekání jako měřítko jeho výkonu?
Když muž narazí na partnerku, která je poněkud tišší, může zcela mylně nabýt dojmu, že jí nevzrušuje, nebo že je špatný milenec. A i když to tak, až na výjimky není, může být z její reakce zklamaný, či dokonce frustrovaný. Muž zkrátka potřebuje slyšet, že se ženě sex s ním líbí, že jí umí rozvášnit a uspokojit. A vnímavá partnerka toto potěšení svému milému velice ráda dopřeje. Ačkoliv ona sama si milování dokáže užít v tichosti, občas mu s láskou něžně vzdychne do ucha a spokojenost je na obou stranách. A v tomto případě je toto svůdné představení v naprostém pořádku.
Proč je vzdychání tak vzrušující?
Tak především je opravdu známkou toho, že se nám sex líbí, že nás naplňuje, že nás uspokojuje. Jakékoliv hlasové projevy se nám z hrdla derou i nevědomky a náš protějšek je na vrcholu blaha. Ženský hlas sám o sobě působí na muže jako afrodiziakum, natož prosycený touhou a vzrušením. Ale nejen muže rajcuje slastné sténání. I my ženy zbožňujeme partnerovy vzdechy. Šílíme z jeho zastřeného hlasu a dráždivého mručení. I nám dělá dobře, když víme, že ho dovedeme rozpálit do běla.
Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy
Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy
Proslulé vánoční trhy v hlavním městě Rakouska zná každý, ale zaslechli jste již o jejich jarní v...
Opravdu jsou ženy hlučnější?
To, že vzdycháme a někdy vážně dost hlasitě, si bez uzardění přizná nejedna z nás. My ženy jsme oproti mužům daleko více emotivní a to se samozřejmě projevuje i v posteli. Dáváme své pocity otevřeně najevo a za své emoce se nestydíme. Partner musí vědět, že to s námi umí, a že nám je jeho snažení příjemné. Také fakt, že náš hlas je daleko vyšší a pronikavější, může za to, že jsme více slyšet.
Vězte, že jen upřímné projevy jsou skutečně erotické
Krásné a nezapomenutelné bude vaše milování jen tehdy, budou-li vaše vzdechy vycházet z vašeho nitra a odrážet vaše pravé pocity. Nucené a přehnané výkřiky jako z pornofilmu, mohou některého muže naopak odradit a pěkně znechutit. Ale na druhou stranu, pokud vás partner svou dokonalou péčí donutí vzrušením doslova křičet a užívá si to s vámi, křičte a vzdychejte z plných plic.

SVÁDĚNÍ POMOCÍ PŘEDEM NATOČENÉ VIDEONAHRÁVKY

MŮŽETE JI PARTNEROVI PŘEDEM POSLAT NEBO NEČEKENĚ PUSTIT MÍSTO FILMU JAKO PŘEDEHRU 

SVÁDĚNÍ POMOCÍ VIDEO CHATU Z VEDLEJŠÍ MÍSTNOSTI S POZDĚJŠÍM ZAVOLÁNÍM