SEXY ROLE

Vzít na sebe akční roli sexy herečky z úspěšného akčního ou roli a ještě ji vdechnout správný sexappel je velmi náročné a vyžaduje dobrou přípravu a spojení jak sexuálních, tak hereckých dovedností. Femm akademie vám nabízí dvacet nejznámějších akčních rolí, které by měl znát každý muž s výjímkou explicitních intelektuálů, pro které je dobrodružný, akční a válečný žánr v podání sexy hereček lhostejný. Pro tyto muže budou asi lepší vybrat třeba roli dominatní učitelky, která ho bude jako svádění doučovat z dějin umění. Každou roli v nabídce se snažíme pokrýt kostýmem a všemi doplňky abyste si je nemusely kupovat, protože žádnou roli nebudete hrát každý měsíc. Samozřejmostí je i nácvik a trénik děje a všech sexuálních dovedností potřebných ke zvládnutí nabízených postav. 

AKČNÍ ARCHEOLOŽKA LARA CROFT NABÍZÍ SEXUÁLNÍ SLUŽBY ZA VYŘEŠENÍ SEXY RÉBUSU

AKČNÍ ARCHEOLOŽKA LARA CROFT NABÍZÍ SEXUÁLNÍ SLUŽBY ZA VYŘEŠENÍ SEXY RÉBUSU

Dobrodružný film Lara Croft - Tomb Raider se dočkal po prvním díle s Angelinou Jolie i pokračovaní v podání mladé vysportované baletky Alicii Vikander. Za muže sportovce a dobrodružné typy říkám, že postava Lary určitě patří mezi erotickou celebritu se kterou by se chtěl potkat v erotickém snu potkat každý muž. Pokud chcete partnerovi takový erotický sen splnit připravili jsme pro vás postavu Laru Croft ve verzi Erotické show. V ní se s partnerem setkáte v tématicky upravené trochu strašidelně vypadající místnosti se světly, mlhou i hudbou z filmu, kterou upravíme buď u vás doma nebo připravíme na domluveném místě. V této místnosti si po setkání zahrajete Laru, která pátrá po pokladu a z vašeho partnera uděláte konkurenta, který si chce poklad přivlastnit. Po hádce a možná mírné šarvátce se domluvíte, že si o poklad zahrajete buď formou rébusu, hádanek nebo hry s erotickou tématikou. Kdo neuhodne nebo prohraje splní úkol toho druhého, které budou umístěné v pokladnici. Úkoly nemusí být čistě erotické, ale dle vaší a partnerovi povahy i sportovní, vědomostní nebo scénické typu zahrej postavu Jamese Bonda 007. Pokud se vám tento nápad a námět líbí napište na některou z adres v kontaktech a s přípravou show vám rádi pomůžeme. 

JAKO AGENTKA ALICE Z FILMU RESIDENT EVIL MUSÍTE OCHRÁNIT PARTNERA PŘED SEXUCHTIVÝMI ZOMBIE

JAKO AGENTKA ALICE Z FILMU RESIDENT EVIL  MUSÍTE  OCHRÁNIT PARTNERA PŘED SEXUCHTIVÝMI ZOMBIE

Vícedílný úspěšný film Rezident Evil z Milou Jojovich, která v roli speciální agentky Alice čistí zamořené podzemí zasažené smrtelným zombie virem. Postavu AGENTKY ALICE jsme ji napasovali do varianty Erotického divadla a show. V EROTICKÉM DIVADLE - RESIDENT EVIL bude vaši úlohou zachránit v roli agentky vašeho partnera nemohoucně připoutaného k židli ze zajetí krvelačných sexuchtivých zombii, (naše živé namaskované figurantky) které budou chtít partnera sexuálně zneužít. Více o této roli na DIVADLO - RESIDENT EVIL. Druhou variantou je SHOW - RESIDENT EVIL kde bude vašim protivníkem klasická konfekční figurína namaskovaná za zombie, kterou ale před zastřelením budete před očima spoutaného partnera svedete a sexuálně zneužijete dokud vás to bude bavit a dokud partnera neuvaříte v jeho erotickém napětí. Až teprve potom se budete věnobat jemu. Více info na SHOW - RESIDENT EVIL  ácvik obou variant  můžete absolvovat ve Femm studiu, kde si v kostýmu, paruce a se zbraněmi procvičíte jednotlivé fáze děje. Agentka Alice s využitím živých i neživých zombie bude nejen pro partnera ale i pro vás velmi silný erotický zážitek na který dlouho ani jeden z vás nezapomene. 

ARTEMISA - DRSNÁ VÁLEČNÁ VŮDKYNĚ ZKROTÍ KAŽDÉHO MUŽE

LORIANNE - DRSNÁ AGENTKA ZLIKVIDUJE KAŽDOU KONKURENCI

BLACK WIDOW Z AVENGERS

ČERNÁ MAMBA Z KILL BILL

WADEM S DEADPOOL

ZLÁ HARLEY QUINN Z BATMAN

HELA Z THOR

JOAN GREY Z X-MAN

LEELOO Z 5 ELEMENT

MIA WALACE Z PULP FICTION

MYSTIQUE Z X-MAN

SELENE Z UNDERWORLD

SELINA KYLE Z CAT WOMAN

SONYA Z BLADE

TRINITY Z MATRIXU

SUGAR Z NĚKDO TO RÁD HORKÉ

VIVIAN Z PRETTY WOMAN

ELEKTRA Z ELEKTRA

REKVALIFIKOVANÁ DOROTKA ZE ZEMĚ OS SE ŽIVÍ KOLEDOVÁNÍM ZA SEXUÁLNÍ VÝSLUŽKU

REKVALIFIKOVANÁ DOROTKA ZE ZEMĚ OS SE ŽIVÍ KOLEDOVÁNÍM ZA SEXUÁLNÍ VÝSLUŽKU

Dorotka je děvčátko z pohádky Čaroděj ze země Os, která nečekaně zazvoní u dveří domu nebo bytu a žádá za recitaci básničky nebo zaspívání písničky výslužku ve formě sladkostí. V provedení STYDLIVÁ DOROTKA místo lidových básniček recituje básničky erotické a místo zpívání poskytuje za výslužku sexuální služby. Pokud se vám role sexy Dorotky líbí a chcete ji partnerovi zahrát je potřeba promyslet několik detailů. Dorotka patří do kategorie KONKRÉTNÍ POSTAVA u které je nutné dodržet podstatu postavy, erotickou zápletku, stylizaci i dramaturgii. V postavě Dorotky budete bezprostřední, rozpustilé, prostořeké, přidrzlé, naoko stydlivé nezletilé vesnické děvče. Tedy ve stylu NEZLETILÁ DÍVKA. Po SETKÁNÍ s partnerem převezmete DOMINATNÍ model chování. Nepustíte ho ke slovu a překvapeného partnera zatlačíte do domu, kde můžete začít vyjednávat o výslužce. To je okamžik kdy naopak přejdete na SUBMISIVNÍ model chování a začnete roztomile prosit o sladkosti a nabízet za ně básničky. Váš slovní projev musí být lichotivý a prokládaný roztomilými sprostými zdrobnělinkami aby jste ho dostala do rozpaků. 

Přestože je Dorotka postava stydlivá hrajete zároveň dívku zvědavou a nenechavou. Partnera provokujete aktivním PŘIBLIŽOVÁNÍM, rychlými DOTEKY po kterých zase rychle ucuknete a couvnete od muže. Tímto stydlivě provokativním chováním postupně partnera vyprokujete k sexuální aktivitě. Budete se naoko bránit, budete smlouvat o výši odměny za partnerovi sexuální požadavky. Čím déle budete partnera provokovat, tím větší sexuální napětí vytvoříte. Další vývoj by už měl být na partnerovi, který by vám měl za doteky nebo ukázání zadečku  nabízet další a další sladkosti. Postupně použijte další vhodné Dorotčiny SEXUÁLNÍ DOVEDNOSTI jako jsou doteky, svlékání, stimulace a vlastní sexuální styk, který by měl být díky vaší nezletilosti nejdražší. Pokud máte zájem naučit se postavu Dorotky můžete se přihlásit na tréninkovou lekci pod názvem DOROTKA. Součástí lekce je zkouška paruky, kostýmu, obuvi a natrénování celého děje na cvičné figuríně ve Femm studiu. Rovněž vám pomůžeme se zásobníkem erotických básniček, případně výrobou vtipného SEXUÁLNÍHO CENÍKU. Využit postavu stydlivá Dorotka můžete nejen formou EROTICKÉHO SVÁTKU jako sexy nahradnice koledníků na TŘI KRÁLE (6.1.) ale kdykoli v roce jako mírně upravenou SHOW nebo MISI.