SPRÁVNÁ VOLBA EROTICKÉ IDENTITY JE PRO EROTICKÝ ZÁŽITEK KLÍČOVÁ

ZMĚNA SEXUÁLNÍ IDENTITY - BUĎ NEVĚRNÁ BEZ NEVĚRY

ZMĚNA SEXUÁLNÍ IDENTITY - BUĎ NEVĚRNÁ BEZ NEVĚRY

V běžném životě jste pořád paní Nováková, pro kamarádky Jana, pro rodiče Janička, pro děti máma a pro partnera miláček. V ZÁŽITKOVÉ EROTICE to neplatí. Můžete být jemná, stydlivá, křehká nebo naopak agresivní, arogantní, dominantní nebo vyzývavá. Můžete si vyzkoušet jakoukoli ROLI nebo POSTAVU která se vám líbí.

Můžete se chovat a s i charakter, povahové rysy a styl chování. Chcerte být  této pemít můžete se mít   mít  být kdokoli a zahrát si jakoukoli roli  , v zaměstnání  Pokud máte vybraný TYP A ÚČEL erotické události je nutné si vybrat EROTICKOU IDENTITU vhodnou pro připravovanou akci. U výběru erotické identity je však nutné dodržet určité logické zákonitosti aby akce byla dostatečně přesvědčivá, realistická a měla potřebný erotický náboj. Bez této přesvědčivosti by se erotický zážitek mohl lehce změnit v erotický trapas a velké zklamání. Jako příklad uvedeme EROTICKOU OSLAVU připravovanou k manželovým narozeninám. Na takovou akci nemůžete vlítnout v kostýmu Santy nebo Lary Croft ale vždy jen sama za sebe, tedy s vlastní identitou. Erotičnost zážitku tedy nevytváříte ani kostýmem ani proměnou, ale samotnou podstatou intimní oslavy, sexy vzhledem, upraveným interierem a doprovodným programem. Jako příklad vidíte na obrázku 12 podob jedné a té samé ženy vytvořených v našem Femm studiu pro realizaci různých Erotických událostí. 

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU EROTICKOU IDENTITU PRO PŘIPRAVOVANOU UDÁLOST

Rozeznáváme a používáme čtyři typy erotických identit.

IDENTITA PARTNERKA - chováte se standardně jako partnerka včetně vzhledu, líčení, účesu, šatníku i chování. Identita PARTNERKA je vhodná pro realizaci EROTICKÉ KLASIKY, případně EROTICKÉ RYCHLOVKY.

IDENTITA MILENKA - chováte se svůdně jako milenka. Jste sama sebou, ale máte nápadný sexy make-up a účes, nové erotické prádlo, sexy šaty, vysoké podpadky. Už SETKÁNÍ a PRVNÍ DOJEM musí v muži nevratně spustit jeho sexuální radary a silnou a neovladatelnou touhu po vaší přítomnosti, blízkosti a milování. Identita MILENKA je vhodná pro realizaci EROTICKÉ OSLAVY, EROTICKÉHO PŘEKVAPENÍ, případně jednoduché EROTICKÉ SHOW.    

IDENTITA CIZINKA - spočívá v komplexní proměně vzhledu, změně barvy hlasu a chování. K dosažení této identity využíváme  paruky, brýle, masky, kostýmy, obuv a pomůcky v takovém rozsahu aby nebyla změna na první pohled odhalitelná.